Elinchrom

Wszystkie artykuły z tagiem: "Elinchrom" w serwisie fotopolis.pl:
Elinchrom wprowadza wsparcie TTL i HSS dla aparatów Sony, Olympus i Panasonic. Niedługo także dla Fujifilm
Dobra wiadomość dla użytkowników bezlusterkowców pracujących ze światłem błyskowym. Znany producent oświetlenia poinformował o aktualizacji oprogramowania transmiterów i rozszerzeniu pełnego wsparcia dla systemów Sony E, M43 i Fujifilm X.
30 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Elinchrom ELB 500 TTL - kompaktowe i wydajne oświetlenie plenerowe ze wsparciem HSS i TTL
Znany producent akcesoriów oświetleniowych zaprezentował dziś nowy system nakierowany na fotografów pracujących w terenie. Według firmy, ELB 500 TTL ma być najbardziej kompaktowym, a zarazem najmocniejszym zestawem tego typu na rynku.
5 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Elinchrom Deep Umbrellas - nowe parasolki, które posłużą również za softboksy
Parasolki to jedne z najczęściej używanych modyfikatorów światła. Elinchrom chce by stały się jeszcze bardziej uniwersalne i prezentuje serię Deep, którą za pomocą opcjonalnych dyfuzorów przekształcimy w softboksy.
6 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Przenośny system Elinchrom ELB 1200 jest tak mały, że można z nim skoczyć na spadochronie
Jeśli przed wyjściem z błyskiem w plener powstrzymywały Was do tej pory gabaryty sprzętu, mamy dla was dobrą nowinę. Nowy system Elinchrom ELB 1200 jest tak kompaktowy, że będziecie z niego mogli skorzystać w każdej sytuacji. Dosłownie.
28 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Phottix Cerberus - reporterska lampa w studiu
Phottix zaprezentował ciekawy adapter, pozwalający na wygodne podłączenie lamp reporterskich do studyjnych dyfuzorów. Cerberus współpracuje z akcesoriami Phottix, Bowens i Elinchrom.
19 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
2
Sekonic odświeża profesjonalną serię światłomierzy
Sekonic, znana i ceniona przez zawodowych fotografów firma, poszerzyła zaawansowaną linię światłomierzy LiteMaster Pro L-478. W ofercie firmy znajdziemy teraz modele kompatybilne z systemami oświetleniowymi Phottix i Elinchrom.
2 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
SMDV Alpha Speedbox - problem z montażem softboxów rozwiązany
Jeśli pracujecie w studio, z pewnością wiecie ile czasu i frustracji potrafi kosztować złożenie softboxów, zwłaszcza tych okrągłych. Rozwiązanie tego problemu proponuje koreański producent akcesoriów fotograficznych SMDV, którego dyfuzory rozkładają się na podobnej zasadzie jak parasolki.
4 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Elinchrom Quadra HS - kompaktowa, szybka i wydajna głowica błyskowa
W ofercie sklepu Milso, polskiego dystrybutora firmy Elinchrom, niebawem pojawią się nowe akcesoria z oferty producenta. Quadra HS to wydajna, miniaturowa głowica błyskowa o mocy 424 WS, kompatybilna z generatorami ELB 400 i Quadra. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe stosowanie pełnowymiarowych lamp, a dodatkowo współpracuje z krótkimi czasami migawki.
27 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Elinchrom EL-Skyport Plus HS - duży ekran i synchronizacja do 1/8000 s
Znany producent akcesoriów oświetleniowych zaprezentował nowy wyzwalacz bezprzewodowy z funkcjami pilota, z linii Skyport. Producent przedstawia go jako rewolucję na rynku radiowych trasmiterów. Skyport Plus HS umożliwi nam wygodną kontrolę wielu lamp na raz i synchronizację z czasami do 1/8000 s.
20 Paź 2015
Maciej Luśtyk
3
Elinchrom Litemotiv Direct - "okrągłe" softboxy
Znany producent sprzętu oświetleniowego zaprezentował nowe, 16-kątne softoxy Litemotiv Direct. Dyfuzory zbudowane są z wysokiej jakości materiału, posiadają wygodny system montażu, a bliki na zdjęciach będą układały się w niemal idealny okrąg.
26 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0