Elinchrom Litemotiv Direct - "okrągłe" softboxy

0
Maciej Luśtyk
26 Sierpień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent sprzętu oświetleniowego zaprezentował nowe, 16-kątne softoxy Litemotiv Direct. Dyfuzory zbudowane są z wysokiej jakości materiału, posiadają wygodny system montażu, a bliki na zdjęciach będą układały się w niemal idealny okrąg.
Softboxy Elinchrom Litemotiv Direct dostępne będą w wariantach o średnicy 120 i 190 cm. Dyfuzory zostały wyposażone w system montażu z oznaczeniami kolorystycznymi, co ułatwić ma szybkie i właściwe podpięcie 16 tyczek do ramy. Nowe akcesorium będzie oferowane z mocowaniem do lamp Elinchrom, Broncolor, Profoto i Bowens. Softboxy wyposażone są w zewnętrzne i wewnętrzne dyfuzory, a po ich zdjęciu mają oferować efekty typowe dla modyfikatorów typu beauty dish.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Całość skonstruowana jest z wysokiej jakości, odpornych na ciepło materiałów, dzięki czemu softboxy będziemy mogli podpiąć także pod wytwarzające dużą ilość ciepła lampy Fresnela 650 W. Nowe modyfikatory Elinchrom Litemotiv Direct umożliwiają uzyskanie niemal idealnie okrągłych blików w oczach fotografowanych osób i biorąc pod uwagę popularność jaką do tej pory cieszyły się softboxy z serii Octabank, pewnie staną się nowym studyjnym standardem. Akcesoria dostępne są do kupienia w cenie $509 (wersja 120 cm) i $1299 (wersja 190 cm).Więcej informacji o nowościach Elinchrom znajdziecie na stronie elinchrom.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)