Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Elinchrom Litemotiv Direct - "okrągłe" softboxy

0

Autor: Maciej Luśtyk

26 Sierpień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Znany producent sprzętu oświetleniowego zaprezentował nowe, 16-kątne softoxy Litemotiv Direct. Dyfuzory zbudowane są z wysokiej jakości materiału, posiadają wygodny system montażu, a bliki na zdjęciach będą układały się w niemal idealny okrąg.

Softboxy Elinchrom Litemotiv Direct dostępne będą w wariantach o średnicy 120 i 190 cm. Dyfuzory zostały wyposażone w system montażu z oznaczeniami kolorystycznymi, co ułatwić ma szybkie i właściwe podpięcie 16 tyczek do ramy. Nowe akcesorium będzie oferowane z mocowaniem do lamp Elinchrom, Broncolor, Profoto i Bowens. Softboxy wyposażone są w zewnętrzne i wewnętrzne dyfuzory, a po ich zdjęciu mają oferować efekty typowe dla modyfikatorów typu beauty dish.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Całość skonstruowana jest z wysokiej jakości, odpornych na ciepło materiałów, dzięki czemu softboxy będziemy mogli podpiąć także pod wytwarzające dużą ilość ciepła lampy Fresnela 650 W. Nowe modyfikatory Elinchrom Litemotiv Direct umożliwiają uzyskanie niemal idealnie okrągłych blików w oczach fotografowanych osób i biorąc pod uwagę popularność jaką do tej pory cieszyły się softboxy z serii Octabank, pewnie staną się nowym studyjnym standardem. Akcesoria dostępne są do kupienia w cenie $509 (wersja 120 cm) i $1299 (wersja 190 cm).

Więcej informacji o nowościach Elinchrom znajdziecie na stronie elinchrom.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
27
4
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
1
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)