Elinchrom Litemotiv Direct - "okrągłe" softboxy

Elinchrom Litemotiv Direct - "okrągłe" softboxy
Znany producent sprzętu oświetleniowego zaprezentował nowe, 16-kątne softoxy Litemotiv Direct. Dyfuzory zbudowane są z wysokiej jakości materiału, posiadają wygodny system montażu, a bliki na zdjęciach będą układały się w niemal idealny okrąg.
Softboxy Elinchrom Litemotiv Direct dostępne będą w wariantach o średnicy 120 i 190 cm. Dyfuzory zostały wyposażone w system montażu z oznaczeniami kolorystycznymi, co ułatwić ma szybkie i właściwe podpięcie 16 tyczek do ramy. Nowe akcesorium będzie oferowane z mocowaniem do lamp Elinchrom, Broncolor, Profoto i Bowens. Softboxy wyposażone są w zewnętrzne i wewnętrzne dyfuzory, a po ich zdjęciu mają oferować efekty typowe dla modyfikatorów typu beauty dish.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Całość skonstruowana jest z wysokiej jakości, odpornych na ciepło materiałów, dzięki czemu softboxy będziemy mogli podpiąć także pod wytwarzające dużą ilość ciepła lampy Fresnela 650 W. Nowe modyfikatory Elinchrom Litemotiv Direct umożliwiają uzyskanie niemal idealnie okrągłych blików w oczach fotografowanych osób i biorąc pod uwagę popularność jaką do tej pory cieszyły się softboxy z serii Octabank, pewnie staną się nowym studyjnym standardem. Akcesoria dostępne są do kupienia w cenie $509 (wersja 120 cm) i $1299 (wersja 190 cm).Więcej informacji o nowościach Elinchrom znajdziecie na stronie elinchrom.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1