Elinchrom Minilite 20653 - halogeny do niewielkiego studia

W ofercie sklepu Milso pojawił się nowy zestaw halogenowych lamp firmy Elinchrom. W jego skład wchodzą dwie lampy z żarówkami o mocy 250 W i dwie zamienne, 100-watowe. Takie rodzaj oświetlenia może się przydać w niewielkim studiu fotograficznym.

Elinchrom Minilite 20653 to zestaw halogenów przeznaczony do małego studia fotograficznego (lub jako uzupełnienie większego). W jego skład wchodzą:
  • dwie lampy halogenowe z żarówkami (Halostar) o mocy 250W
  • dwie żarówki 100W (montowane wymiennie, w celu zredukowania mocy)
  • dwa reflektory 18 cm
Zastosowanie tej samej co w głowicach generatorowych metalowej obudowy jest gwarancją solidności. Użytkownik może też dzięki temu skorzystać z szerokiej gamy akcesoriów firmy Elinchrom.

Zestaw Elinchrom Minilite 20653 kosztuje w sklepie Milso 1128 złotych brutto.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12