Milso

Wszystkie artykuły z tagiem: "Milso" w serwisie fotopolis.pl:
Obudowy podwodne Dive Ross - do Canona i Nikonów
W ofercie sklepu Milso pojawiły się nowe obudowy podwodne włoskiej firmy Dive Ross. Na razie dostępne są modele do lustrzanek Canon EOS 450D, Nikon D90 i D5000. Wszystkie pozwalają na zanurkowanie na głębokość do 80 metrów.
8 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Elinchrom Minilite 20653 - halogeny do niewielkiego studia
W ofercie sklepu Milso pojawił się nowy zestaw halogenowych lamp firmy Elinchrom. W jego skład wchodzą dwie lampy z żarówkami o mocy 250 W i dwie zamienne, 100-watowe. Takie rodzaj oświetlenia może się przydać w niewielkim studiu fotograficznym.
7 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Zestaw Elinchrom 1000 Ws z zasilaczem bateryjnym Elektrona
Sklep Milso poinformował o rozpoczęciu sprzedaży nowego zestawu oświetlenia studyjnego składającego się z dwóch lamp Elinchrom o mocy 500 Ws każda, zasilacza bateryjnego Elektrona i nadajnika radiowego Skyport.
24 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Condor Foto - uchwyt do lamp błyskowych
W ofercie sklepu Milso pojawił się nowy uchwyt do lamp błyskowych Condor Foto. Dzięki teleskopowej kolumnie istnieje możliwość regulowania odległości lamp od osi obiektywu. Uchwyt jest przeznaczony przede wszystkim do lamp reporterskich, ale po odłączeniu poziomej belki można założyć głowicę generatora akumulatorowego lub lekką lampę kompaktową.
4 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0