fotografia lotnicza

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia lotnicza" w serwisie fotopolis.pl:
Poland On Air - premiera albumu oraz wystawy fotografii lotniczych Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa
15 miesięcy pracy, 40 godzin w powietrzu i ponad 10 000 przejechanych kilometrów by wykonać zdjęcia lotnicze 12 największych polskich miast - tak w wielkim skrócie przedstawia się album „Poland On Air“ autorstwa Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa.
5 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Tom Hegen: “Popularność fotografii lotniczej eksplodowała, co nie oznacza, że jej jakość rośnie”
Pierwsze wrażenie po ujrzeniu zdjęć Toma Hegena, to zachwyt nad ich wizualną warstwą. Piękne, abstrakcyjne kadry, przywodzące na myśl malarstwo. Po chwili jednak zastanawiamy się – co właściwie przedstawiają te fotografie? I czemu oglądany przez nas krajobraz wygląda właśnie tak?
4 Wrz 2018
Julia Kaczorowska
1
Aleksander Głowacki: „Dobre zdjęcie z drona wywołuje efekt wow”
Ile można zarobić na lataniu dronem w Polsce? Jak i gdzie skutecznie szukać zleceń? I w końcu jak swoje piękne zdjęcia wykonuje Aleksander Głowacki, który prowadzi popularny na Instagramie profil @alex.snaps.colours? Zawodowy operator dronów zdradził nam kilka swoich tajemnic.
28 Sie 2018
Krzysztof Basel
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Bartoszem Berą w Muzeum Powstania Warszawskiego
Już 13 marca kolejna odsłona cyklu spotkań z polskimi fotografami wojennymi “Na pierwszej linii”. Tym razem gościem będzie specjalizujący się w fotografii lotniczej Bartosz Bera.
6 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Wyjątkowy portret ludzkości już niebawem na ekranach kin. Zobaczcie zdjęcia z dokumentu “Człowiek”
2020 wywiadów, 60 krajów świata, 110 sesji zdjęciowych, 500 godzin zdjęć lotniczych i 3 lata życia - tyle czasu uznany reżyser, Yann Arthus Bertrand poświęcił na stworzenie ikonicznego dokumentu, który dawać ma odpowiedź na fundamentalne pytania odnośnie kondycji rodzaju ludzkiego.
9 Sie 2016
Maciej Luśtyk
2
Podniebny świat Roberta Götzfrieda
Minimalizm i prostota zamknięta w spójnych i koncepcyjnych projektach - tak w kilku słowach można scharakteryzować podniebne fotografie Roberta Götzfrieda.
25 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Średni format w powietrzu, czyli pierwszy owoc współpracy Hasselblada i DJI
O strategicznym partnerstwie Hasselblada z DJI informowaliśmy pod koniec ubiegłego roku. Dziś została zaprezentowana w pełni zintegrowana platforma do fotografii lotniczej - profesjonalny dron wyposażony w średnioformatowy aparat o rozdzielczości 50MP.
13 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Najlepsze zdjęcia 2016 roku wykonane dronami, według National Geographic
Organizowany wspólnie przez National Geographic i społeczność serwisu Dronestagram konkurs fotograficzny, od 3 lat wyłania najlepsze kadry uchwycone z powietrza. Zobaczcie najlepsze zdjęcia ostatniego roku.
8 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty fotografii lotniczej z Akademią Nikona
Dużo huku i masa emocji - tak Akademia Nikona opisuje warsztaty fotografii lotnicznej, które odbędą się na początku czerwca. Zajęcia poprowadzi hesja, znany maniak awiacji, który zdradzi nam tajniki fotografowania samolotów i pomoże przygotować właściwy sprzęt.
24 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
#fromwhereidrone - najpiękniejsze zdjęcia wykonane dronami, w jednym miejscu
Drony wywarły ogromny wpływ na środowisko filmowe i fotograficzne, a zdjęcia zrobione za ich pomocą co i rusz zdobywają tysiące lajków w mediach społecznościowych. A co byście powiedzieli na codzienną porcję świetnych inspiracji w tym temacie? Pomoże wam w tym nowy trend robiący furorę na Instagramie.
8 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0