fotografia lotnicza

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia lotnicza" w serwisie fotopolis.pl:
Drone Awards 2019 - zgłoś swoje najlepsze lotnicze prace i powalcz o tytuł Fotografa Roku
Jeszcze do 19 maja możesz wziąć udział w Drone Awards 2019 - konkursie, w którym nagradzane są najlepsze zdjęcia i filmy pokazujące naszą planetę z podniebnej perspektywy.
15 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
21 Lut 2019
Julia Kaczorowska
1
Poland On Air - premiera albumu oraz wystawy fotografii lotniczych Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa
15 miesięcy pracy, 40 godzin w powietrzu i ponad 10 000 przejechanych kilometrów by wykonać zdjęcia lotnicze 12 największych polskich miast - tak w wielkim skrócie przedstawia się album „Poland On Air“ autorstwa Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa.
5 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Tom Hegen: “Popularność fotografii lotniczej eksplodowała, co nie oznacza, że jej jakość rośnie”
Pierwsze wrażenie po ujrzeniu zdjęć Toma Hegena, to zachwyt nad ich wizualną warstwą. Piękne, abstrakcyjne kadry, przywodzące na myśl malarstwo. Po chwili jednak zastanawiamy się – co właściwie przedstawiają te fotografie? I czemu oglądany przez nas krajobraz wygląda właśnie tak?
4 Wrz 2018
Julia Kaczorowska
1
Aleksander Głowacki: „Dobre zdjęcie z drona wywołuje efekt wow”
Ile można zarobić na lataniu dronem w Polsce? Jak i gdzie skutecznie szukać zleceń? I w końcu jak swoje piękne zdjęcia wykonuje Aleksander Głowacki, który prowadzi popularny na Instagramie profil @alex.snaps.colours? Zawodowy operator dronów zdradził nam kilka swoich tajemnic.
28 Sie 2018
Krzysztof Basel
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Bartoszem Berą w Muzeum Powstania Warszawskiego
Już 13 marca kolejna odsłona cyklu spotkań z polskimi fotografami wojennymi “Na pierwszej linii”. Tym razem gościem będzie specjalizujący się w fotografii lotniczej Bartosz Bera.
6 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Wyjątkowy portret ludzkości już niebawem na ekranach kin. Zobaczcie zdjęcia z dokumentu “Człowiek”
2020 wywiadów, 60 krajów świata, 110 sesji zdjęciowych, 500 godzin zdjęć lotniczych i 3 lata życia - tyle czasu uznany reżyser, Yann Arthus Bertrand poświęcił na stworzenie ikonicznego dokumentu, który dawać ma odpowiedź na fundamentalne pytania odnośnie kondycji rodzaju ludzkiego.
9 Sie 2016
Maciej Luśtyk
2
Podniebny świat Roberta Götzfrieda
Minimalizm i prostota zamknięta w spójnych i koncepcyjnych projektach - tak w kilku słowach można scharakteryzować podniebne fotografie Roberta Götzfrieda.
25 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Średni format w powietrzu, czyli pierwszy owoc współpracy Hasselblada i DJI
O strategicznym partnerstwie Hasselblada z DJI informowaliśmy pod koniec ubiegłego roku. Dziś została zaprezentowana w pełni zintegrowana platforma do fotografii lotniczej - profesjonalny dron wyposażony w średnioformatowy aparat o rozdzielczości 50MP.
13 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Najlepsze zdjęcia 2016 roku wykonane dronami, według National Geographic
Organizowany wspólnie przez National Geographic i społeczność serwisu Dronestagram konkurs fotograficzny, od 3 lat wyłania najlepsze kadry uchwycone z powietrza. Zobaczcie najlepsze zdjęcia ostatniego roku.
8 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0