Earth View - piękno naszej planety w obiektywie satelitów Google

0
Maciej Luśtyk
11 Sierpień 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Serwis Earth View to wyselekcjonowana galeria 1500 zdjęć satelitarnych z Google Earth, ukazująca zróżnicowane piękno powierzchni naszej planety. Zdjęcia pokazują zarówno niecodzienne formacje ukształtowane przez naturę, jak i imponującą infrastrukturę stworzoną przez człowieka. Zobaczcie zapierające dech w piersiach obrazy zarejestrowane przez satelity Google.
Na stronie projektu Earth View znajdziemy galerię 1500 najlepszych, starannie wyselekcjonowanych ujęć powierzchni naszej planety, znalezionych w serwisie Google Earth. Zdjęcia satelitarne ukazują malownicze piękno Ziemii ukryte we wzorach, kształtach i fakturach - zarówno tych stworzonych przez naturę jak i tych, które wyszły spod ręki człowieka. Poniżej możecie zobaczyć galerię wybranych zdjęć z serwisu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (22)

Wszystkie zdjęcia dostępne w serwisie możemy pobrać za darmo w formie tapety na ekrany monitorów i smartfonów, a dostępna jest także aplikacja dla przeglądarki Chrome, która będzie otwierać kolejne zdjęcie z kolekcji przy każdym otwarciu nowej zakładki.

Więcej urokliwych zdjęć naszej planety znajdziecie na stronie earthview.withgoogle.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Powiązane artykuły