Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów

Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów

Jesteś fotografem z kreatywną wizją i ciekawym portfolio? Koniecznie powinieneś zainteresować się nowym stypendium tworzonym przez firmę Skylum i serwisem EyeEm. Do wygrania 1000 dolarów i możliwość stworzenia autorskiego presetu, który będzie częścią programu Luminar.

Firma Skylum, producent programów Aurora HDR i Luminar, we współpracy z międzynarodową platformą fotograficzną EyeEm wystartowała z nowym stypendium, o które mogą ubiegać się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Warunek: trzeba mieć imponujące portfolio oraz kreatywną wizję.

- Naszym głównym celem zawsze było dostarczenie artystom najlepszych narzędzi do ulepszania zdjęć, a współpraca ze społecznością taką jak EyeEm, to wzmocnienie następnej generacji kreatywnych twórców, które naturalne do nas pasuje - powiedział Alex Tsepko, dyrektor generalny Skylum.

Zasady udziału

Skylum wraz z EyeEm poszukują 10 utalentowanych fotografów. Każdy z nich otrzyma stypendium w wysokości 1000 dolarów na rozwój swoje twórczości oraz możliwość stworzenia autorskiego presetu będącego częścią kolekcji „EyeEm Creators preset“, którą będzie można zakupić jako dodatek do programu Luminar. Poza tym fotograf otrzyma 1/3 przychodu ze sprzedaży swojego presetu.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w stypendium to: musisz być członkiem platformy EyeEm (zapisy są bezpłatne), powinieneś zaprezentować imponujące portfolio, a także przekonać jury co jest szczególnego w Twoim stylu oraz dlaczego właśnie Ty zasługujesz na swój autorski preset. Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.eyeem.com możesz przesłać do 2 grudnia. Laureaci zostaną wyłonieni w terminie 3-7 grudnia, zaś do 10 grudnia powinni przesłać propozycję autorskiego presetu.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
0
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
7
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5