Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów

Autor: Michał Chrzanowski

19 Listopad 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Jesteś fotografem z kreatywną wizją i ciekawym portfolio? Koniecznie powinieneś zainteresować się nowym stypendium tworzonym przez firmę Skylum i serwisem EyeEm. Do wygrania 1000 dolarów i możliwość stworzenia autorskiego presetu, który będzie częścią programu Luminar.

Firma Skylum, producent programów Aurora HDR i Luminar, we współpracy z międzynarodową platformą fotograficzną EyeEm wystartowała z nowym stypendium, o które mogą ubiegać się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Warunek: trzeba mieć imponujące portfolio oraz kreatywną wizję.

- Naszym głównym celem zawsze było dostarczenie artystom najlepszych narzędzi do ulepszania zdjęć, a współpraca ze społecznością taką jak EyeEm, to wzmocnienie następnej generacji kreatywnych twórców, które naturalne do nas pasuje - powiedział Alex Tsepko, dyrektor generalny Skylum.

Zasady udziału

Skylum wraz z EyeEm poszukują 10 utalentowanych fotografów. Każdy z nich otrzyma stypendium w wysokości 1000 dolarów na rozwój swoje twórczości oraz możliwość stworzenia autorskiego presetu będącego częścią kolekcji „EyeEm Creators preset“, którą będzie można zakupić jako dodatek do programu Luminar. Poza tym fotograf otrzyma 1/3 przychodu ze sprzedaży swojego presetu.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w stypendium to: musisz być członkiem platformy EyeEm (zapisy są bezpłatne), powinieneś zaprezentować imponujące portfolio, a także przekonać jury co jest szczególnego w Twoim stylu oraz dlaczego właśnie Ty zasługujesz na swój autorski preset. Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.eyeem.com możesz przesłać do 2 grudnia. Laureaci zostaną wyłonieni w terminie 3-7 grudnia, zaś do 10 grudnia powinni przesłać propozycję autorskiego presetu.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
19
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły