Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów

Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów

Jesteś fotografem z kreatywną wizją i ciekawym portfolio? Koniecznie powinieneś zainteresować się nowym stypendium tworzonym przez firmę Skylum i serwisem EyeEm. Do wygrania 1000 dolarów i możliwość stworzenia autorskiego presetu, który będzie częścią programu Luminar.

Firma Skylum, producent programów Aurora HDR i Luminar, we współpracy z międzynarodową platformą fotograficzną EyeEm wystartowała z nowym stypendium, o które mogą ubiegać się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Warunek: trzeba mieć imponujące portfolio oraz kreatywną wizję.

- Naszym głównym celem zawsze było dostarczenie artystom najlepszych narzędzi do ulepszania zdjęć, a współpraca ze społecznością taką jak EyeEm, to wzmocnienie następnej generacji kreatywnych twórców, które naturalne do nas pasuje - powiedział Alex Tsepko, dyrektor generalny Skylum.

Zasady udziału

Skylum wraz z EyeEm poszukują 10 utalentowanych fotografów. Każdy z nich otrzyma stypendium w wysokości 1000 dolarów na rozwój swoje twórczości oraz możliwość stworzenia autorskiego presetu będącego częścią kolekcji „EyeEm Creators preset“, którą będzie można zakupić jako dodatek do programu Luminar. Poza tym fotograf otrzyma 1/3 przychodu ze sprzedaży swojego presetu.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w stypendium to: musisz być członkiem platformy EyeEm (zapisy są bezpłatne), powinieneś zaprezentować imponujące portfolio, a także przekonać jury co jest szczególnego w Twoim stylu oraz dlaczego właśnie Ty zasługujesz na swój autorski preset. Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.eyeem.com możesz przesłać do 2 grudnia. Laureaci zostaną wyłonieni w terminie 3-7 grudnia, zaś do 10 grudnia powinni przesłać propozycję autorskiego presetu.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0