Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów

Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów

Jesteś fotografem z kreatywną wizją i ciekawym portfolio? Koniecznie powinieneś zainteresować się nowym stypendium tworzonym przez firmę Skylum i serwisem EyeEm. Do wygrania 1000 dolarów i możliwość stworzenia autorskiego presetu, który będzie częścią programu Luminar.

Firma Skylum, producent programów Aurora HDR i Luminar, we współpracy z międzynarodową platformą fotograficzną EyeEm wystartowała z nowym stypendium, o które mogą ubiegać się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Warunek: trzeba mieć imponujące portfolio oraz kreatywną wizję.

- Naszym głównym celem zawsze było dostarczenie artystom najlepszych narzędzi do ulepszania zdjęć, a współpraca ze społecznością taką jak EyeEm, to wzmocnienie następnej generacji kreatywnych twórców, które naturalne do nas pasuje - powiedział Alex Tsepko, dyrektor generalny Skylum.

Zasady udziału

Skylum wraz z EyeEm poszukują 10 utalentowanych fotografów. Każdy z nich otrzyma stypendium w wysokości 1000 dolarów na rozwój swoje twórczości oraz możliwość stworzenia autorskiego presetu będącego częścią kolekcji „EyeEm Creators preset“, którą będzie można zakupić jako dodatek do programu Luminar. Poza tym fotograf otrzyma 1/3 przychodu ze sprzedaży swojego presetu.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w stypendium to: musisz być członkiem platformy EyeEm (zapisy są bezpłatne), powinieneś zaprezentować imponujące portfolio, a także przekonać jury co jest szczególnego w Twoim stylu oraz dlaczego właśnie Ty zasługujesz na swój autorski preset. Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.eyeem.com możesz przesłać do 2 grudnia. Laureaci zostaną wyłonieni w terminie 3-7 grudnia, zaś do 10 grudnia powinni przesłać propozycję autorskiego presetu.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13