Profesjonalne warsztaty fotografii portretowej przy zakupie obiektywów M.Zuiko

Autor: Maciej Luśtyk

1 Lipiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Szukasz doskonałego obiektywu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Teraz możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. W ramach specjalnej promocji, kupując jeden z obiektywów Olympusa otrzymamy możliwość bezpłatnego udziały w profesjonalnych warsztatach fotografii portretowej.

Fotografia portretowa to jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i współpracy z modelem. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle wszechstronnym, dlatego też przy doskonaleniu naszych umiejętności warto korzystać z rad doświadczonych fotografów.

Teraz, w ramach specjalnej promocji Olympusa, każdy kto w okresie od 1 lipca do 15 sierpnia 2016 roku kupi jeden z obiektywów z serii M.Zuiko będzie mógł nieodpłatnie zapisać się na profesjonalne warsztaty portretu pod okiem Wiktora Franko - zawodowego fotografa komercyjnego i artystycznego.

Warsztaty potrwają cały dzień, i będą prowadzone w małych, 10 osobowych grupach. Do wyboru jest 6 miast. Na warsztatach będzie obecna profesjonalna modelka, cała gama sprzętu Olympus, a organizator zapewni przerwę na kawę oraz obiad.

Miejsca i terminy warsztatów:

  • Warszawa - 14.07.2016 r.
  • Kraków - 28.07.2016 r.
  • Szczecin - 02.08.2016 r.
  • Bydgoszcz - 9.08.2016 r.
  • Lublin - 17.08.2016 r.
  • Łódź - 23.08.2016 r.

Liczba miejsca na warsztatach jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto się pospieszyć. Aby wziąć udział w warsztatach, po zakupie obiektywu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie partner.olympus.pl/zuiko/.

Wiktor Franko - rocznik 83. Ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej, następnie zajął się fotografią, z którą związany jest aktualnie. Zajmuje się fotografią zarówno artystyczną jak i komercyjną. Autor wielu publikacji oraz wystaw. Jego prace ukazują się w wielu czasopismach fotograficznych i modowych zarówno polskich jak i światowych takich jak: Żurnal, Prism Magazine, iPress Magazine, Fashion World Magazine, Foto, londyńskim Oppa Magazine, francuskim Cleptafire oraz chińskim Prime Magazine. Ma na koncie parę wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz nagrody w konkursach.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Pod koniec lutego w Muzeum Warszawy rusza wystawa poświęcona albumom fotograficznym z lat 1850-1950. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć ponad sto niezwykle rzadko pokazywanych obiektów...
7
Powiązane artykuły