Profesjonalne warsztaty fotografii portretowej przy zakupie obiektywów M.Zuiko

Profesjonalne warsztaty fotografii portretowej przy zakupie obiektywów M.Zuiko

Szukasz doskonałego obiektywu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Teraz możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. W ramach specjalnej promocji, kupując jeden z obiektywów Olympusa otrzymamy możliwość bezpłatnego udziały w profesjonalnych warsztatach fotografii portretowej.

Fotografia portretowa to jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i współpracy z modelem. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle wszechstronnym, dlatego też przy doskonaleniu naszych umiejętności warto korzystać z rad doświadczonych fotografów.

Teraz, w ramach specjalnej promocji Olympusa, każdy kto w okresie od 1 lipca do 15 sierpnia 2016 roku kupi jeden z obiektywów z serii M.Zuiko będzie mógł nieodpłatnie zapisać się na profesjonalne warsztaty portretu pod okiem Wiktora Franko - zawodowego fotografa komercyjnego i artystycznego.

Warsztaty potrwają cały dzień, i będą prowadzone w małych, 10 osobowych grupach. Do wyboru jest 6 miast. Na warsztatach będzie obecna profesjonalna modelka, cała gama sprzętu Olympus, a organizator zapewni przerwę na kawę oraz obiad.

Miejsca i terminy warsztatów:

  • Warszawa - 14.07.2016 r.
  • Kraków - 28.07.2016 r.
  • Szczecin - 02.08.2016 r.
  • Bydgoszcz - 9.08.2016 r.
  • Lublin - 17.08.2016 r.
  • Łódź - 23.08.2016 r.

Liczba miejsca na warsztatach jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto się pospieszyć. Aby wziąć udział w warsztatach, po zakupie obiektywu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie partner.olympus.pl/zuiko/.

Wiktor Franko - rocznik 83. Ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej, następnie zajął się fotografią, z którą związany jest aktualnie. Zajmuje się fotografią zarówno artystyczną jak i komercyjną. Autor wielu publikacji oraz wystaw. Jego prace ukazują się w wielu czasopismach fotograficznych i modowych zarówno polskich jak i światowych takich jak: Żurnal, Prism Magazine, iPress Magazine, Fashion World Magazine, Foto, londyńskim Oppa Magazine, francuskim Cleptafire oraz chińskim Prime Magazine. Ma na koncie parę wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz nagrody w konkursach.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12