Profesjonalne warsztaty fotografii portretowej przy zakupie obiektywów M.Zuiko

Autor: Maciej Luśtyk

1 Lipiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Szukasz doskonałego obiektywu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Teraz możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. W ramach specjalnej promocji, kupując jeden z obiektywów Olympusa otrzymamy możliwość bezpłatnego udziały w profesjonalnych warsztatach fotografii portretowej.

Fotografia portretowa to jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i współpracy z modelem. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle wszechstronnym, dlatego też przy doskonaleniu naszych umiejętności warto korzystać z rad doświadczonych fotografów.

Teraz, w ramach specjalnej promocji Olympusa, każdy kto w okresie od 1 lipca do 15 sierpnia 2016 roku kupi jeden z obiektywów z serii M.Zuiko będzie mógł nieodpłatnie zapisać się na profesjonalne warsztaty portretu pod okiem Wiktora Franko - zawodowego fotografa komercyjnego i artystycznego.

Warsztaty potrwają cały dzień, i będą prowadzone w małych, 10 osobowych grupach. Do wyboru jest 6 miast. Na warsztatach będzie obecna profesjonalna modelka, cała gama sprzętu Olympus, a organizator zapewni przerwę na kawę oraz obiad.

Miejsca i terminy warsztatów:

  • Warszawa - 14.07.2016 r.
  • Kraków - 28.07.2016 r.
  • Szczecin - 02.08.2016 r.
  • Bydgoszcz - 9.08.2016 r.
  • Lublin - 17.08.2016 r.
  • Łódź - 23.08.2016 r.

Liczba miejsca na warsztatach jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto się pospieszyć. Aby wziąć udział w warsztatach, po zakupie obiektywu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie partner.olympus.pl/zuiko/.

Wiktor Franko - rocznik 83. Ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej, następnie zajął się fotografią, z którą związany jest aktualnie. Zajmuje się fotografią zarówno artystyczną jak i komercyjną. Autor wielu publikacji oraz wystaw. Jego prace ukazują się w wielu czasopismach fotograficznych i modowych zarówno polskich jak i światowych takich jak: Żurnal, Prism Magazine, iPress Magazine, Fashion World Magazine, Foto, londyńskim Oppa Magazine, francuskim Cleptafire oraz chińskim Prime Magazine. Ma na koncie parę wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz nagrody w konkursach.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” to wyjątkowa wystawa nieznanych zdjęć przedwojennego Wrocławia i historycznego sprzętu fotograficznego we wrocławskim Ossolineum. Można na niej nie tylko obejrzeć...
8
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Fotografka i dyrektora artystyczna National Geographic Polska odchodzi od relacjonowania bieżących wydarzeń i prezentuje swoją pierwszą serię artystyczną. Zadra to projekt eksplorujący...
4
Powiązane artykuły