Profesjonalne warsztaty fotografii portretowej przy zakupie obiektywów M.Zuiko

0
Maciej Luśtyk
1 Lipiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Szukasz doskonałego obiektywu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Teraz możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. W ramach specjalnej promocji, kupując jeden z obiektywów Olympusa otrzymamy możliwość bezpłatnego udziały w profesjonalnych warsztatach fotografii portretowej.

Fotografia portretowa to jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i współpracy z modelem. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle wszechstronnym, dlatego też przy doskonaleniu naszych umiejętności warto korzystać z rad doświadczonych fotografów.

Teraz, w ramach specjalnej promocji Olympusa, każdy kto w okresie od 1 lipca do 15 sierpnia 2016 roku kupi jeden z obiektywów z serii M.Zuiko będzie mógł nieodpłatnie zapisać się na profesjonalne warsztaty portretu pod okiem Wiktora Franko - zawodowego fotografa komercyjnego i artystycznego.

Warsztaty potrwają cały dzień, i będą prowadzone w małych, 10 osobowych grupach. Do wyboru jest 6 miast. Na warsztatach będzie obecna profesjonalna modelka, cała gama sprzętu Olympus, a organizator zapewni przerwę na kawę oraz obiad.

Miejsca i terminy warsztatów:

  • Warszawa - 14.07.2016 r.
  • Kraków - 28.07.2016 r.
  • Szczecin - 02.08.2016 r.
  • Bydgoszcz - 9.08.2016 r.
  • Lublin - 17.08.2016 r.
  • Łódź - 23.08.2016 r.

Liczba miejsca na warsztatach jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto się pospieszyć. Aby wziąć udział w warsztatach, po zakupie obiektywu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie partner.olympus.pl/zuiko/.

Wiktor Franko - rocznik 83. Ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej, następnie zajął się fotografią, z którą związany jest aktualnie. Zajmuje się fotografią zarówno artystyczną jak i komercyjną. Autor wielu publikacji oraz wystaw. Jego prace ukazują się w wielu czasopismach fotograficznych i modowych zarówno polskich jak i światowych takich jak: Żurnal, Prism Magazine, iPress Magazine, Fashion World Magazine, Foto, londyńskim Oppa Magazine, francuskim Cleptafire oraz chińskim Prime Magazine. Ma na koncie parę wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz nagrody w konkursach.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Odbywający się z Bielsku-Białej Foto Art Festival z roku na rok staje się coraz ciekawszą pozycją na polskiej mapie wydarzeń fotograficznych. Najbliższa edycja rusza...
29
0
Startują 2. Dni Fotografii Alternatywnej. Gratka dla miłośników technik archaicznych
Startują 2. Dni Fotografii Alternatywnej. Gratka dla miłośników technik archaicznych
Druga edycja Dni Fotografii Alternatywnej będzie atrakcją dla wszystkich tworzących w technikach archaicznych i alternatywnych. Na otwierającej wystawie “Wokół...
10
0
“Album dedykuję tym, którzy zmęczeni są podziałem Polski na dwa kontrastujące kolory”. Zuza Krajewska autorką nowej Kolekcji Wrzesińskiej
“Album dedykuję tym, którzy zmęczeni są podziałem Polski na dwa kontrastujące kolory”. Zuza...
Projekt Kolekcja Wrzesińska już od niemal dekady przyciąga najważniejsze postacie polskiej fotografii. Tym razem za sterami projektu stanęła znana fotografka mody Zuza...
10
1
Powiązane artykuły