Ostatni moment, by zgłosić się na warsztaty fotografii portretowej Olympus

Autor: Maciej Luśtyk

20 Czerwiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeszcze tylko dzisiaj można zgłosić się do udziału w warsztaty fotografii portretowej z Andrzejem Frankowskim, które odbędą się 30 czerwca 2016 r. w Dębicy. Dla uczestników dostępne będzie sprzęt marki Olympus, a specjaliści z firmy EIZO opowiedzą o metodach kalibracji monitorów i analizy obrazu.

Fotografia portretowa to jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i współpracy z fotografowaną osobą. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle wszechstronnym.

Lepiej poznać specyfikę tego gatunki pomogą całodniowe darmowe warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa. Te odbędą się już 30 czerwca 2016 r. (czwartek) w Dębicy, a poprowadzi je AndrzejFetishFrankowski - doświadczony portrecista kobiet.

Harmonogram warsztatów:

• 10:00 – 11:30 – część teoretyczna Andrzeja Frankowskiego

• 11:30 – 12:00 – przerwa kawowa

• 12:00 – 13:00 – prezentacja EIZO

• 13:00 – 14:00 – obiad

• 14:00 – 16:00 – plener z Andrzejem Frankowskim

• 16:00 – 17:30 – analiza obrazu EIZO

• 17:30 – zakończenie warsztatów

Podczas warsztatów specjaliści z firmy EIZO będą służyć pomocą z zakresu doboru monitora i zarządzania barwą, a uczestnicy będą mogli skorzystać z profesjonalnego sprzętu producenta. Do dyspozycji kursantów będzie także całą gama aparatów Olympus z serii OM-D i PEN oraz obiektywy M.ZUIKO DIGITAL.

W warsztatach może wziąć udział 10 osób. Aby zapisać się na warsztaty należy do 20 czerwca 2016 roku przesłać dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu kontaktowego) oraz 5 zdjęć portretowych wykonanych aparatem marki Olympus na adres mail: slawomir.berski@olympus-europa.com. W dniu 21.06.2016 do laureatów zostanie przesłana informacja o otrzymaniu biletu na warsztaty i pozostałe szczegóły.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Premiery polskich projektów, zdjęcia międzynarodowych gwiazd fotografii, najciekawsze tematy fotograficzne sezonu i prace młodych twórców - Fotofestiwal ogłosił program blisko...
7
Konkursy foto i wideo z okazji Festiwalu Fotoforma 2024
Konkursy foto i wideo z okazji Festiwalu Fotoforma 2024
Nadchodzi II edycja Festiwalu Fotoforma! Już 13 i 14 czerwca 2024 r. to wyjątkowe wydarzenie ponownie zagości na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. 2 dni inspiracji i edukacji,...
10
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
Jubileuszowa 10. edycja Festiwalu Fotografii w Ramach Sopotu rozpoczyna się we wrześniu, natomiast już 8 kwietnia do Sopotu przyjeżdżają tegoroczni rezydenci: Jacek Poremba, Antonina...
4
Powiązane artykuły