Ruszył konkurs VIVA! Photo Awards 2015

Ruszył konkurs VIVA! Photo Awards 2015

Wystartowała 7. edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce. Zdjęcia będą rywalizowały ze sobą w 5 kategoriach, w tym w kategorii specjalnie przeznaczonej dla zdjęć smartfonowych. Pula nagród w każdej z nich wynosi 25 tys. złotych. Prace można nadsyłać do 29 września 2015 roku.

Konkurs VIVA! Photo Awards ma za zadanie wyłonić najbardziej uzdolnionych fotografów, którzy dzięki wygranej otrzymają szansę na dynamiczny rozwój w dziedzinie fotografii. W tym roku zdjęcia można nadsyłać do 5 kategorii: Moda, Portret, Beauty, Reportaż oraz Fotografia smartfonowa. Dla zwycięzców każdej z pięciu kategorii są nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 zł. Zdobywca Grand Prix 7. edycji otrzyma także szansę zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika “VIVA!".

W jury tegorocznej edycji konkursu, oprócz redaktor naczelnej dwutygodnika i dyrektora artystycznego wydawnictwa zasiądą między innymi Ryszard Horowitz, Tomasz Gudzowaty, Alex Lubomirski i Jacek Bonecki. Prace można nadsyłać do 29 września 2015 roku, za pośrednictwem strony konkursowej.

Nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Polin w Warszawie, która w tym roku będzie połączona z ekspozycją Marylin Monroe w obiektywie Miltona Greena.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie photo-awards.viva.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8