Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Ruszył konkurs VIVA! Photo Awards 2015

0

Autor: Maciej Luśtyk

21 Sierpień 2015
Artykuł na: 4-5 minut

Wystartowała 7. edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce. Zdjęcia będą rywalizowały ze sobą w 5 kategoriach, w tym w kategorii specjalnie przeznaczonej dla zdjęć smartfonowych. Pula nagród w każdej z nich wynosi 25 tys. złotych. Prace można nadsyłać do 29 września 2015 roku.

Konkurs VIVA! Photo Awards ma za zadanie wyłonić najbardziej uzdolnionych fotografów, którzy dzięki wygranej otrzymają szansę na dynamiczny rozwój w dziedzinie fotografii. W tym roku zdjęcia można nadsyłać do 5 kategorii: Moda, Portret, Beauty, Reportaż oraz Fotografia smartfonowa. Dla zwycięzców każdej z pięciu kategorii są nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 zł. Zdobywca Grand Prix 7. edycji otrzyma także szansę zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika “VIVA!".

W jury tegorocznej edycji konkursu, oprócz redaktor naczelnej dwutygodnika i dyrektora artystycznego wydawnictwa zasiądą między innymi Ryszard Horowitz, Tomasz Gudzowaty, Alex Lubomirski i Jacek Bonecki. Prace można nadsyłać do 29 września 2015 roku, za pośrednictwem strony konkursowej.

Nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Polin w Warszawie, która w tym roku będzie połączona z ekspozycją Marylin Monroe w obiektywie Miltona Greena.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie photo-awards.viva.pl.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu „Człowiek z Kamerą”
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu...
Jerzy Wójcik to jeden z ojców polskiej szkoły filmowej i autor zdjęć do kilku z najważniejszych dzieł polskiej kinematografii. Jego twórczość będziecie mieli okazję...
1
0
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
2
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)