Ruszył konkurs VIVA! Photo Awards 2015

0
Maciej Luśtyk
21 Sierpień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty

Wystartowała 7. edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce. Zdjęcia będą rywalizowały ze sobą w 5 kategoriach, w tym w kategorii specjalnie przeznaczonej dla zdjęć smartfonowych. Pula nagród w każdej z nich wynosi 25 tys. złotych. Prace można nadsyłać do 29 września 2015 roku.

Konkurs VIVA! Photo Awards ma za zadanie wyłonić najbardziej uzdolnionych fotografów, którzy dzięki wygranej otrzymają szansę na dynamiczny rozwój w dziedzinie fotografii. W tym roku zdjęcia można nadsyłać do 5 kategorii: Moda, Portret, Beauty, Reportaż oraz Fotografia smartfonowa. Dla zwycięzców każdej z pięciu kategorii są nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 zł. Zdobywca Grand Prix 7. edycji otrzyma także szansę zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika “VIVA!".

Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

W jury tegorocznej edycji konkursu, oprócz redaktor naczelnej dwutygodnika i dyrektora artystycznego wydawnictwa zasiądą między innymi Ryszard Horowitz, Tomasz Gudzowaty, Alex Lubomirski i Jacek Bonecki. Prace można nadsyłać do 29 września 2015 roku, za pośrednictwem strony konkursowej.

Nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Polin w Warszawie, która w tym roku będzie połączona z ekspozycją Marylin Monroe w obiektywie Miltona Greena.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie photo-awards.viva.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20...
0
0
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
Fujifilm rusza z wakacyjną promocją na modele X-T3 i X-T30. Do 22 września, kupując aparat w zestawie z wybranymi szkłami możemy otrzymać 430 zł rabatu.
0
0
Odkryj wewnętrzny świat fotografii na wystawie „Obrazy metafor II”
Odkryj wewnętrzny świat fotografii na wystawie „Obrazy metafor II”
Już dziś (22 lipca) w Galeria Katowice wernisaż drugiej odsłony cyklu „Obrazy metafor“, którego autorami są Kamil Myszkowski i Krzysztof Szlapa. Projekt przedstawia...
0
0