6. edycja Viva! Photo Awards

6. edycja Viva! Photo Awards

Rusza 6. edycja konkursu Viva! Photo Awards. Prace w 5 kategoriach można przesyłać do 24 września 2014.Prace w 6. edycji konkursu Viva! Photo Awards można przesyłać w 5 kategoriach:

- moda
- portret
- beauty
- reportaż
- fotografia komórką

Zdobywca Grand Prix 6. edycji otrzyma szansę zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika Viva!

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest zaakceptowanie regulaminu na stronie photo-awards.viva.pl obowiązkowo do każdego zdjęcia lub serii zdjęć.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2014 r. na łamach Vivy! oraz na stronie {LNK|http://photo-awards.viva.pl
oraz podczas wystawy konkursowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2014.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8