6. edycja Viva! Photo Awards

6. edycja Viva! Photo Awards

Rusza 6. edycja konkursu Viva! Photo Awards. Prace w 5 kategoriach można przesyłać do 24 września 2014.Prace w 6. edycji konkursu Viva! Photo Awards można przesyłać w 5 kategoriach:

- moda
- portret
- beauty
- reportaż
- fotografia komórką

Zdobywca Grand Prix 6. edycji otrzyma szansę zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika Viva!

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest zaakceptowanie regulaminu na stronie photo-awards.viva.pl obowiązkowo do każdego zdjęcia lub serii zdjęć.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2014 r. na łamach Vivy! oraz na stronie {LNK|http://photo-awards.viva.pl
oraz podczas wystawy konkursowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2014.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4