5. edycja Viva! Photo Awards 2013

Wystartowała 5. edycja konkursu fotograficznego VIVA! Photo Awards 2013. W tym roku jury, któremu tradycyjnie przewodniczy Ryszard Horowitz, wybierze najlepsze prace w pięciu kategoriach: moda, portret, beauty, reportaż i - po raz pierwszy - fotografia komórką. Prace można nadsyłać do 10 października 2013. Na zwycięzców każdej z kategorii czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 tys. zł.


Viva! Photo Awards to konkurs fotograficzny organizowany cyklicznie przez dwutygodnik "Viva!". Jego celem jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych fotografów, którzy dzięki wygranej otrzymają szansę na dynamiczny rozwój w tej dziedzinie. Jest to już 5. edycja konkursu. Prace są oceniane przez wybitne jury, którego przewodniczącym jest Ryszard Horowitz. Ponadto w skład jury wchodzą: Chris Niedenthal, Gosia Baczyńska, Robert Wolański, Katarzyna Przybyszewska oraz Marek Knap.

Jury oceni prace w pięciu kategoriach:;
portret;
beauty;
reportaż;
fotografia komórką]Dla zwycięzców każdej z pięciu kategorii przewidziane są nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 tys. zł. Zdobywca Grand Prix 5. jubileuszowej edycji otrzyma szansę zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika "Viva!" oraz nagrodę specjalną od firmy Exim Tours: wyjazd na międzynarodowy festiwal fotografii w Arles i tygodniowe wczasy w Europie. Dodatkową nagrodą, dla jednego z laureatów wskazanych przez Jury, jest indywidualna wystawa złożona z 20 fotografii w Galerii Domu Aukcyjnego w Warszawie od Abbey House.

Termin nadsyłania prac mija 10 października 2013 roku.

Ogłoszenie listy zwycięzców odbędzie się na przełomie października i listopada 2013 roku na łamach dwutygodnika "Viva!" oraz na stronie www.photo-awards.viva.pl

Więcej szczegółów na: www.photo-awards.viva.pl
Komentarze
Polecane artykuły
Fotograf na liście 25 najgorszych zawodów
23 Kwi 2019
Bycie fotografem brzmi jak praca marzeń? Nad tą decyzją warto się dobrze zastanowić. Zawód ten trafił niedawno na listę najgorszych zawodów w Ameryce. Dlaczego?
0
Nowości Feiyu Tech - profesjonalny gimbal AK4500, kamera sportowa Ricca, programowalna głowica i więcej
23 Kwi 2019
Chiński producent rozszerza ofertę swoich akcesoriów i próbuje dokonać ekspansji na inne segmenty. Wśród akcesoriów, które niebawem trafią na rynek po raz pierwszy pojawia się kamera sportowa, a gimbale celują w zaawansowanych filmowców.
0
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
23 Kwi 2019
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
0
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
23 Kwi 2019
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
0