Ponad 60 stron porad najlepszych fotografów Magnum do pobrania za darmo

Autor: Maciej Luśtyk

30 Marzec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Rzadko kiedy mamy do czynienia z taką gratką. Z okazji 70-lecia istnienia, agencja Magnum wraz z serwisem Lensculture udostępnia inspirującą publikację zawierającą jedne z najlepszych fotograficznych porad, jakie kiedykolwiek mogliście uzyskać.

Dobre rady mają sens i siłę oddziaływania tylko wtedy gdy płyną ze strony autorytetów. Tych na szczęście w agencji Magnum nie brakuje. Jej historia to 70 lat doskonałego reportażu i ponad 90 nazwisk, z których większość na stałe zapisała się w zbiorowej świadomości fotografów. Teraz, dzięki publikacji „Wear Good Shoes: Advice from Magnum Phorographers”, wydanej we współpracy z serwisem Lensculture, mamy szansę wejrzeć w geniusz fotografów zrzeszonych w agencji.

Poradnik to ponad 60 stron inspirujących porad podzielona na 5 rozdziałów odnoszących się do tematów nauczania, wizji, pasji, spójności i ryzyka. Wszystko to okraszone świetnymi zdjęciami fotografów.

"W tym roku, celebrując 70 lat wkładu w fotografię i historię świata, agencja Magnum wystartuje ze specjalnym programem koncentrującym się wokół trzech tematów: społeczności, historii i rozmów z serii Magnum Photos Now. Razem z serwisem Lensculture oferujemy ten darmowy przewodnik po świecie fotografii, przygotowany właśnie dla społeczności wschodzących fotografów." - czytamy we wstępie.

Publikacja dostępna jest do pobrania za darmo w formacie PDF pod adresem lensculture.com. Jedyne co musimy zrobić, to podać swój adres e-mail i zgodzić się na otrzymywanie wiadomości od Lensculture i Magnum. Nie jest to jednak zbyt wysoka cena jak za to, co otrzymujemy w zamian.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
"Antologia spojrzeń" Fotograficzną Publikacją Roku 2024
"Antologia spojrzeń" Fotograficzną Publikacją Roku 2024
Podczas wczorajszej inauguracji Fotofestiwalu poznaliśmy zwycięzców konkursu na najlepszą Fotograficzną Publikację Roku. Główną nagrodę otrzymała książka „Antologia spojrzeń”, będąca...
2
Tyski Zin Fotograficzny - miniony rok w obiektywie członków TTF
Tyski Zin Fotograficzny - miniony rok w obiektywie członków TTF
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na premierę zina, który podsumowuje ostatni rok jego działalności. Publikacja prezentuje zdjęcia 23 członków TTF-u.
6
Zwyczajne Miasto - Wojciech Wilczyk autorem najnowszej Kolekcji Wrzesińskiej
Zwyczajne Miasto - Wojciech Wilczyk autorem najnowszej Kolekcji Wrzesińskiej
Kolekcja Wrzesińska to wieloletni projekt fotograficzny, w którego rezultacie powstaje artystyczne archiwum fotograficzne Miasta i Gminy Września. Autor tegorocznego projektu...
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)