Grum pozwoli Ci wrzucać zdjęcia na Instagrama bezpośrednio z komputera

0
Maciej Luśtyk
16 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Twórcy Instagrama specjalnie nie udostępniają pełnej funkcjonalności serwisu z poziomu przeglądarki tak, aby serwis pozostał skoncentrowany wokół urządzeń mobilnych. Wobec tego próby w tym temacie podejmują autorzy zewnętrznych aplikacji. Jedną z nich jest Grum, która oprócz możliwości wrzucania zdjęć z komputera oferuje też inne ciekawe opcje.
W ciągu ostatnich lat kilkukrotnie pojawiały się aplikacje umożliwiające przesyłanie zdjęć na Instagram z poziomu komputera. Szybko jednak blokowane były przez twórców serwisu, którzy dbają o to, by ich platforma pozostała domeną smartfonów i tabletów. Inaczej może być w przypadku przeglądarkowej aplikacji Grum, której autor, Ivan Grumov twierdzi, że jest ona skonstruowana tak, by w żadnym stopniu nie naruszać regulaminu Instagrama.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Grum będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które serwis społecznościowy wykorzystują do promocji swoich usług. Oprócz możliwości udostępniania zdjęć poprzez przeglądarkę, platforma pozwala też na planowanie postów, a także na jednoczesną obsługę wielu kont na raz. Serwis oferuje też własne filtry. Jest jednak haczyk. Obsługa każdego konta będzie nas kosztować 4 dolary miesięcznie. Nie tak dużo, jak na możliwości, które otwiera aplikacja. Pozostaje tylko pytanie, czy Grum nie psuje całej zabawy związanej z Instagramem.

Więcej o aplikacji dowiecie się pod adresem grum.co.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Koniec z bezkarnym retuszem twarzy - Adobe zaprezentowało narzędzie do wykrywania fotomanipulacji
Koniec z bezkarnym retuszem twarzy - Adobe zaprezentowało narzędzie do wykrywania fotomanipulacji
We współpracy z badaczami z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, Adobe opracowało nowy algorytm do wykrywania cyfrowych zmian dokonanych za pomocą narzędzia skraplania z uwzględnieniem...
33
0
Adobe Photoshop Camera - nowy poziom mobilnej automatyzacji
Adobe Photoshop Camera - nowy poziom mobilnej automatyzacji
Software'owy gigant chce przeprowadzić kolejny szturm na rynek aplikacji mobilnych, pokazując na konferencji Adobe MAX 2019 nowy program, który praktycznie sam robi i edytuje zdjęcia.
6
0
Technologia Content Aware wkracza do Lightrooma
Technologia Content Aware wkracza do Lightrooma
Oprócz nowości w postaci mobilnej wersji Photoshopa i oryginalnej aplikacji Photoshop Camera, Adobe wprowadziło także szereg usprawnień do poszczególnych wersji...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)