Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Instagram wprowadza obsługę wielu kont

0

Autor: Maciej Luśtyk

9 Luty 2016
Artykuł na: 4-5 minut
Nareszcie się doczekaliśmy. Twórcy Instagrama udostępnili użytkownikom serwisu możliwość zarządzania kilkoma kontami z jednego panelu. Jak sprawuje się nowa funkcja?

W ostatnim roku Instagram otrzymał wiele ciekawych aktualizacji. Najpierw zwiększono rozdzielczość zdjęć w jakiej wyświetlane były w serwisie, a potem udostępniono możliwość zamieszczania zdjęć w innym formacie niż kwadrat. Od pewnego czasu w internecie pojawiały się także informacje o tym, że niektórzy użytkownicy aplikacji Instagram mają już możliwość zarządzania wieloma kontami. Jednak dopiero dzisiaj twórcy aplikacji wprowadzili oficjalną, długo oczekiwaną aktualizację.

Nowa funkcja to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy posiadają w serwisie więcej niż jedno konto. Szczególnie ucieszy to fotografów, którzy w mediach społecznościowych wolą rozdzielać swoją działalność prywatną i biznesową. Aby sprawdzić działanie nowej opcji, wystarczy wejść na swój profil, kliknąć ikonę ustawień w prawym górnym rogu i wybrać pozycję Dodaj konto. Po podaniu hasła będziemy mogli wygodnie przełączać się między kontami, a aplikacja automatycznie będzie nas powiadamiać o aktywności na każdym z nich. Maksymalnie będziemy mogli zarządzać 5 kontami na raz.

Aktualizacja jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS oraz Android za pośrednictwem sklepów App Store i Google Play.

Więcej informacji znajdziecie na stronie pomocy serwisu Instagram

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
iPhone 12 Pro i 12 Pro Max - dużo większa, stabilizowana matryca, 10-bitowe wideo i format PRO RAW
iPhone 12 Pro i 12 Pro Max - dużo większa, stabilizowana matryca, 10-bitowe wideo i format PRO RAW
12 generacja smartfonów apple wprowadza sporo zmian - stylistycznie wraca do korzeni, ale pod względem możliwości, również fotograficznych, wybiega śmiało...
5
2
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też wsparciem dla twojego aparatu
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też...
Sony pokazało kolejną generacją modelu Xperia 5 - czyli reprezentanta średniej wyższej półki cenowej. Pod względem możliwości fotograficznych wiele dzieli z flagową...
5
11
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid prezentuje kolejną przenośną drukarkę, która łączyć ma świat cyfry z fotografią natychmiastową.
25
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)