Instagram wprowadza obsługę wielu kont

0

Autor: Maciej Luśtyk

9 Luty 2016
Artykuł na: 2-3 minuty
Nareszcie się doczekaliśmy. Twórcy Instagrama udostępnili użytkownikom serwisu możliwość zarządzania kilkoma kontami z jednego panelu. Jak sprawuje się nowa funkcja?

W ostatnim roku Instagram otrzymał wiele ciekawych aktualizacji. Najpierw zwiększono rozdzielczość zdjęć w jakiej wyświetlane były w serwisie, a potem udostępniono możliwość zamieszczania zdjęć w innym formacie niż kwadrat. Od pewnego czasu w internecie pojawiały się także informacje o tym, że niektórzy użytkownicy aplikacji Instagram mają już możliwość zarządzania wieloma kontami. Jednak dopiero dzisiaj twórcy aplikacji wprowadzili oficjalną, długo oczekiwaną aktualizację.

Nowa funkcja to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy posiadają w serwisie więcej niż jedno konto. Szczególnie ucieszy to fotografów, którzy w mediach społecznościowych wolą rozdzielać swoją działalność prywatną i biznesową. Aby sprawdzić działanie nowej opcji, wystarczy wejść na swój profil, kliknąć ikonę ustawień w prawym górnym rogu i wybrać pozycję Dodaj konto. Po podaniu hasła będziemy mogli wygodnie przełączać się między kontami, a aplikacja automatycznie będzie nas powiadamiać o aktywności na każdym z nich. Maksymalnie będziemy mogli zarządzać 5 kontami na raz.

Aktualizacja jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS oraz Android za pośrednictwem sklepów App Store i Google Play.

Więcej informacji znajdziecie na stronie pomocy serwisu Instagram

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Leitz Phone 1 - Leica prezentuje swój pierwszy smartfon. Ma 1-calową matrycę
Leitz Phone 1 - Leica prezentuje swój pierwszy smartfon. Ma 1-calową matrycę
Leica to producent aparatów, który najmocniej zaznacza swoją obecną na rynku smartfonów. Po latach współpracy z Huaweiem, prezentuje wreszcie swój pierwszy własny...
0
2
Profoto Camera - nowa aplikacja do fotografowanie smartfonem z lampami błyskowymi
Profoto Camera - nowa aplikacja do fotografowanie smartfonem z lampami błyskowymi
Nową aplikację na smartfony prezentuje Profoto. Dzięki niej telefon w pełni współpracuje z głowicami błyskowymi Profoto i zapisuje zdjęcia w formacie RAW.
0
0
Nowa matryca Samsunga ma najmniejsze piksele na świecie - aparaty o wysokiej rozdzielczości już niebawem w każdym smartfonie
Nowa matryca Samsunga ma najmniejsze piksele na świecie - aparaty o wysokiej rozdzielczości już...
Sensor ISOCELL JN1 bije rekord rozmiaru pojedynczego piksela i obiecuje rewolucję na rynku mobilnych telefonów ze średniego i niższego segmentu.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)