Zeiss zbliża się do swoich użytkowników poświęcając im nową platformę

0
Maciej Luśtyk
1 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Zeiss wystartował z plaftormą Lenspire, która ma być źródłem wiedzy i inspiracji dla użytkowników szkieł producenta. Znajdziemy tam najświeższe nowości, informacje i artykuły pisane przez ambasadorów marki.
Serwis Lenspire ma służyć jako kompletne źródło informacji na temat obiektywów firmy Zeiss. Podzielona na kategorie poświęcone poszczególnym zagadnieniom, platforma oferuje porady, artykuły opisujące użycie szkieł w różnych zastosowaniach, komentarze ambasadorów marki, szczegółowe opisy szkieł, a także informacje o najnowszych wydarzeniach i produktach. Strona ma być regularnie aktualizowana o nowe treści.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

“Wprowadzając platformę Lenspire wyznaczamy nowe standardy i chcemy traktować nasza grupę docelową jak swoich partnerów. Chcemy prowadzić otwarty dialog z użytkownikami” - mówi dyrektor działu marketingu firmy Zeiss, Dr. Simone Zaha.

Biorąc pod uwagę to, że w ostatnich czasach zwykłe formy promocji stają się coraz mniej efektywne, droga dotarcia do klientów upatrywana jest w właśnie w aktywizacji użytkowników. Zeiss najwyraźniej odrobił lekcję z marketingu i stara się podążać za najnowszymi trendami. Czy przyniesie to wymierne korzyści? Z pewnością pozytywnie wpłynie to na odbiór wizerunku firmy. Ciekawe czy z podobnymi serwisami wystartują w najbliższym czasie również inni producenci?

Nowy serwis znajdziecie pod adresem lenspire.zeiss.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Voigtlander Nokton 21 mm f/1.4 do Sony E i Color-Skopar 21 mm f/3.5 do Leica M już dostępne w Polsce
Voigtlander Nokton 21 mm f/1.4 do Sony E i Color-Skopar 21 mm f/3.5 do Leica M już dostępne w Polsce
Szerokokątne nowości firmy Voigtlander mają zainteresować miłośników wyrafinowanej optyki opakowanej w klasyczny i elegancki design - dodatkowo niemiecki producent przedstawił nowe akcesoria.
0
0
Nikon Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct - superjasny potwór zadebiutuje jeszcze w październiku. Cena zwala z nóg
Nikon Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct - superjasny potwór zadebiutuje jeszcze w październiku. Cena...
Nikon wreszcie oficjalnie zaprezentował zapowiadany od roku obiektyw Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct, który ma być ukoronowaniem bezlusterkowego systemu Z. Choć pięknie...
8
4
Laowa 4 mm f/2.8 Fisheye, 100 mm f/2.8 Macro 2:1 i 17 mm f/4 Zero-D już na polskim rynku. Znamy ceny
Laowa 4 mm f/2.8 Fisheye, 100 mm f/2.8 Macro 2:1 i 17 mm f/4 Zero-D już na polskim rynku. Znamy ceny
W ofercie firmy FoxFoto pojawiły się najnowsze manualne obiektywy Laowa, czyli kierowany do użytkowników systemu Mikro Cztery Trzecie obiektyw Fisheye, pełnoklatkowy...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)