Zeiss zbliża się do swoich użytkowników poświęcając im nową platformę

Autor: Maciej Luśtyk

1 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Zeiss wystartował z plaftormą Lenspire, która ma być źródłem wiedzy i inspiracji dla użytkowników szkieł producenta. Znajdziemy tam najświeższe nowości, informacje i artykuły pisane przez ambasadorów marki.

Serwis Lenspire ma służyć jako kompletne źródło informacji na temat obiektywów firmy Zeiss. Podzielona na kategorie poświęcone poszczególnym zagadnieniom, platforma oferuje porady, artykuły opisujące użycie szkieł w różnych zastosowaniach, komentarze ambasadorów marki, szczegółowe opisy szkieł, a także informacje o najnowszych wydarzeniach i produktach. Strona ma być regularnie aktualizowana o nowe treści.

“Wprowadzając platformę Lenspire wyznaczamy nowe standardy i chcemy traktować nasza grupę docelową jak swoich partnerów. Chcemy prowadzić otwarty dialog z użytkownikami” - mówi dyrektor działu marketingu firmy Zeiss, Dr. Simone Zaha.

Biorąc pod uwagę to, że w ostatnich czasach zwykłe formy promocji stają się coraz mniej efektywne, droga dotarcia do klientów upatrywana jest w właśnie w aktywizacji użytkowników. Zeiss najwyraźniej odrobił lekcję z marketingu i stara się podążać za najnowszymi trendami. Czy przyniesie to wymierne korzyści? Z pewnością pozytywnie wpłynie to na odbiór wizerunku firmy. Ciekawe czy z podobnymi serwisami wystartują w najbliższym czasie również inni producenci?

Nowy serwis znajdziecie pod adresem lenspire.zeiss.com

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
System L-mount wzbogaci się o nowy poręczny obiektyw. To lekki i cienki “naleśnik” S 26 mm f/8 bez autofokusa, który ma spełniać rolę dekielka do aparatu. Jest też zapowiedź nowego zooma.
1
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Zestaw Irix Cine Entry Set to zestaw 3 jasnych szkieł, idealnie skrojonych na potrzeby filmowca ślubnego! Do 31 maja dostępny z rabatem -15%!
4
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Świętuj Międzynarodowy Dzień Światła z Irix. Do 20 maja obiektywy fotograficzne ze światłem f/1.4 kupisz z rabatem w wysokości 20%. 
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)