Ostre rabaty! Obiektywy Sony Zeiss do końca sierpnia tańsze nawet o 25%

0
Promocja
26 Sierpień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Doskonała okazja na rozbudowanie arsenału o jakościowe stałki. W ramach nowej promocji poszczególne obiektywy Sony Zeiss kupicie z rabatami sięgającymi 25% ceny!

Początek współpracy marek Sony i Zeiss sięga połowy lat 90. XX wieku gdy japoński koncern szukał partnera, który pomógłby wywindować pozycje marki na rynku profesjonalnych rozwiązań filmowo-fotograficznych, a w szczególności w przeżywającym rozkwit segmencie konsumenckich kamer. Efektem współpracy jest dziś ponad 25 natywnych szkieł do systemu Sony E, będących synonimem wysokiej jakości wykonania i dobrych osiągów optycznych. Szkła wyróżniają się wysokim kontrastem i ostrością dostarczanego obrazu. Do tego to jedyna seria szkieł Zeiss na rynku, zawierająca obiektywy zoom.

Teraz poszczególne szkła z linii Sony Zeiss możecie kupić znacznie taniej. Aż do 1 września 2019 roku poszczególne obiektywy z oferty zostały objęte rabatami sięgającymi 25% ceny.

Obiektywy objęte promocją:

Promocje obowiązują u autoryzowanych dealerów Sony. Listę wybranych sklepów biorących udział w akcji promocyjnej znajdziecie poniżej.

Ceny, dostępność produktów oraz wartość rabatu mogą się różnić w zależności od sklepu. Promocja obowiązuje w dniach 26.08-01.09.2019, lub do wyczerpania zapasów.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Już 18 listopada kolejne spotkanie z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je gość zza granicy Kateryna Radchenko, która poruszy temat wizualnej...
3
0
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty...
11
0
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
Poznańska Centrala zaprasza na wystawę polskiej fotografki rezydującej w Nowym Jorku i Paryżu. Krawędź Poznania to próba zdefiniowania ponadnarodowej tożsamości dwóch...
25
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)