Ostre rabaty! Obiektywy Sony Zeiss do końca sierpnia tańsze nawet o 25%

0

Autor: Promocja

26 Sierpień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Doskonała okazja na rozbudowanie arsenału o jakościowe stałki. W ramach nowej promocji poszczególne obiektywy Sony Zeiss kupicie z rabatami sięgającymi 25% ceny!

Początek współpracy marek Sony i Zeiss sięga połowy lat 90. XX wieku gdy japoński koncern szukał partnera, który pomógłby wywindować pozycje marki na rynku profesjonalnych rozwiązań filmowo-fotograficznych, a w szczególności w przeżywającym rozkwit segmencie konsumenckich kamer. Efektem współpracy jest dziś ponad 25 natywnych szkieł do systemu Sony E, będących synonimem wysokiej jakości wykonania i dobrych osiągów optycznych. Szkła wyróżniają się wysokim kontrastem i ostrością dostarczanego obrazu. Do tego to jedyna seria szkieł Zeiss na rynku, zawierająca obiektywy zoom.

Teraz poszczególne szkła z linii Sony Zeiss możecie kupić znacznie taniej. Aż do 1 września 2019 roku poszczególne obiektywy z oferty zostały objęte rabatami sięgającymi 25% ceny.

Obiektywy objęte promocją:

Promocje obowiązują u autoryzowanych dealerów Sony. Listę wybranych sklepów biorących udział w akcji promocyjnej znajdziecie poniżej.

Ceny, dostępność produktów oraz wartość rabatu mogą się różnić w zależności od sklepu. Promocja obowiązuje w dniach 26.08-01.09.2019, lub do wyczerpania zapasów.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza Hanemana
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza...
Zdjęcia Eugeniusza Hanemana to jeden z niewielu dokumentalnych zapisów stolicy okresu powstania. 7 listopada na specjalnej...
4
0
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)