Ostre rabaty! Obiektywy Sony Zeiss do końca sierpnia tańsze nawet o 25%

0
Promocja
26 Sierpień 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Doskonała okazja na rozbudowanie arsenału o jakościowe stałki. W ramach nowej promocji poszczególne obiektywy Sony Zeiss kupicie z rabatami sięgającymi 25% ceny!

Początek współpracy marek Sony i Zeiss sięga połowy lat 90. XX wieku gdy japoński koncern szukał partnera, który pomógłby wywindować pozycje marki na rynku profesjonalnych rozwiązań filmowo-fotograficznych, a w szczególności w przeżywającym rozkwit segmencie konsumenckich kamer. Efektem współpracy jest dziś ponad 25 natywnych szkieł do systemu Sony E, będących synonimem wysokiej jakości wykonania i dobrych osiągów optycznych. Szkła wyróżniają się wysokim kontrastem i ostrością dostarczanego obrazu. Do tego to jedyna seria szkieł Zeiss na rynku, zawierająca obiektywy zoom.

Teraz poszczególne szkła z linii Sony Zeiss możecie kupić znacznie taniej. Aż do 1 września 2019 roku poszczególne obiektywy z oferty zostały objęte rabatami sięgającymi 25% ceny.

Obiektywy objęte promocją:

Promocje obowiązują u autoryzowanych dealerów Sony. Listę wybranych sklepów biorących udział w akcji promocyjnej znajdziecie poniżej.

Ceny, dostępność produktów oraz wartość rabatu mogą się różnić w zależności od sklepu. Promocja obowiązuje w dniach 26.08-01.09.2019, lub do wyczerpania zapasów.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
14
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
5
0
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „To MY tworzymy Świat". Adresowany do uczniów w wieku 13-18 lat, wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. W programie...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)