Najnowszy sprzęt, mega rabaty i dziesiątki wykładów - za chwilę startuje Festiwal Fotoforma

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Październik 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Festiwal Fotoforma już na ostatniej prostej. Pierwsza edycja festiwalu dla pasjonatów fotografowania i filmowania odbędzie się w dniach 12-13 października na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to największa impreza tego typu w Polsce.

Przypomnijmy - Festiwal Fotoforma to ponad 70 wykładów czołowych polskich fotografów i videomakerów oraz warsztaty, fotospacery i wystawy fotograficzne. To także stoiska największych, światowych marek foto-video takich jak Canon, Sony, Nikon, Sigma, Panasonic, Fujifilm i wiele innych. Łącznie na festiwalu będą obecne produkty prawie 150 marek!

Wyjątkowe rabaty i możliwosć testowania najnowszego sprzętu

To, co na pewno przyciągnie zainteresowanie uczestników, to wyjątkowe rabaty na sprzęt - aż do 40%. W obniżonej cenie będzie można kupić - uwaga - ponad 10 tysięcy produktów z oferty Fotoformy. Przygotujcie portfele, bo największe festiwalowe hity będą dostępne na miejscu od ręki. Jeśli jakiegoś produktu nie będzie, zostanie dostarczony na stadion jeszcze tego samego dnia.

Na tym nie koniec atrakcji festiwalu. Na stoiskach producentów możesz przetestować setki produktów, w tym nowości z ostatnich tygodni, m.in.: Sony A7C II, Sony A7C R, Sony FE 16-35 mm f/2.8 GM II, Panasonic G9 II, Nikon Zf, DJI Mini 4 Pro, Nikkor Z 135 mm f/1.8 S Plena, Polaroid I-2 czy Fujifilm GFX100 II. Na wielu stoiskach będzie można spróbować swoich sił i w warunkach studyjnych zrobić zdjęcia profesjonalnym modelkom.

Na miejscu będzie działała również wypożyczalnia Fotoformy, która uczestnikom festiwalu udostępni bezpłatnie ponad 200 aparatów i obiektywów wiodących marek (przy wypożyczeniu do 3h). Festiwal to nie tylko świat entuzjastów foto i video, Canon i Epson umożliwią przetestowanie swoich profesjonalnych drukarek, wystarczy przynieść swoje zdjęcie na pendrivie lub karcie pamięci.

"Spodziewamy się rekordowej frekwencji"

„Pod wieloma względami to będzie największe wydarzenie dla fotografów i filmowców w Polsce. Największa liczba wystawców i wykładów, największa powierzchnia festiwalowa – prawie 5000 m.kw., spodziewamy się, że frekwencja również będzie rekordowa – mówi Michał Tobiasz, CEO i współwłaściciel sklepu Fotoforma.

Przeczytaj także:
Nadchodzi Festiwal Fotoforma. Takiego wydarzenia dla fotografów jeszcze w Warszawie nie było!

Fotoforma zaprasza na wielkie święto pasjonatów fotografowania i filmowania. Już 12 i 13 października 2023 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 1. edycja Festiwalu Fotoforma. To będą dwa dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z Mistrzami oraz pasjonatami z całej Polski. [Czytaj więcej]
Festiwal Fotoforma - 2 dni wykładów i warsztatów z czołowymi twórcami foto-wideo na Stadionie Narodowym

W dniach 12-13 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się jeden z największych polskich festiwali fotograficznych. Oprócz strefy sprzętowej, to także ponad 70 wykładów czołowych polskich fotografów, warsztaty masterclass, wystawy i fotospacery. [Czytaj więcej]

"Niedawno nasz event został doceniony przez władze miasta - uzyskaliśmy Patronat Honorowy Prezydenta m.st. Warszawy, który udzielany jest przedsięwzięciom mającym istotne znaczenie dla mieszkańców Warszawy oraz budowania pozytywnego wizerunku stolicy. O tym, że ranga imprezy jest ogólnopolska świadczą liczby – prawie połowa zarejestrowanych uczestników jest spoza woj. mazowieckiego; mamy gości ze wszystkich 16 województw. Bardzo nas to cieszy, bo pokazuje jak ciekawą ofertę przygotowaliśmy dla pasjonatów fotografowania i filmowania”.

Bilet wstępu na festiwal kosztuje 39 zł za dwa dni. W cenie jest wstęp na wszystkie wykłady oraz parking wokół stadionu. Bilety można kupować na stronie Festiwalu: festiwalfotoforma.pl.

O Organizatorze

Organizatorem Festiwalu jest Fotoforma - specjalistyczny sklep z rozwiązaniami do fotografii, filmowania i druku. Sklep, który zaraża pasją do tworzenia, doradza i wspiera przy decyzjach zakupowych. Oferuje wsparcie posprzedażowe, bezpieczeństwo zakupów, daje gwarancję rzetelności, legalności pochodzenia sprzętu oraz wysokiej dostępności i szybkiej dostawy.

Fotoforma to nie tylko stacjonarne salony przy ul. Andersa 21 w Warszawie oraz Odrzańskiej 24/29 we Wrocławiu. To także fotoforma.pl, czyli jeden z największych i najszybciej rosnących sklepów internetowych z branży foto i wideo w Polsce. W Fotoformie można znaleźć też wypożyczalnię i komis sprzętu foto-video oraz fotolab.

Firma rozwija pasję i umiejętności fotografów i filmowców poprzez organizację licznych warsztatów, szkoleń, spotkań autorskich, dni otwartych. Przedstawicieli sklepu można spotkać na imprezach branżowych na terenie całego kraju. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy, jest organizacja Festiwalu Fotoforma w Warszawie.

Więcej informacji na Fotoforma.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Niedawne zmiany regulaminu usług Adobe spotkały się z ostrą krytyką użytkowników. Pod naporem złego PR-u, producent wycofuje się z nich rakiem i obiecuje wiekszą przejrzystość. To...
7
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Dystrybutor marek Irix, Quadralite, Godox, Hoya oraz Tokina zaprasza na drugą edycję Festiwalu Fotoforma. Na odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty, możliwość przetestowania sprzętu...
1
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Wojciech Grzędziński trzeci raz z rzędu wygrywa główną nagrodę Grand Press Photo - największego polskiego konkursu fotografii reportażowej i dokumentalnej. Fotoreporter otrzymał...
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)