Konkurs fotograficzny i filmowy z okazji Festiwalu Fotoforma - do wygrania aparaty Canon i Sony

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Sierpień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Wystartowały dwa konkursy - fotograficzny i filmowy - organizowane przy okazji Festiwalu Fotoforma, który odbędzie się w dniach 12 i 13 października 2023 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Pula nagród w konkursach to aż 25 tys. zł.

Na pasjonatów fotografii, czeka wyzwanie pod tytułem „Niezwykła zwyczajność - miasto". Uczestnicy mają uchwycić dobrze znane miejsce w mieście, w niecodzienny, niezwykły sposób. To może być miejska architektura, ale również ludzie czy zwierzęta z miastem w tle. Zdjęcia będzie oceniać jury w składzie: Aleksandra Zaborowska, Jakub Kaźmierczyk, Alek Małachowski „Hashtagalek" i Krzysztof Basel.

Główna nagroda w tym konkursie to aparat Canon EOS R50 z obiektywem RF-S 18-45 IS STM w zestawie Creator Kit i obiektyw RF 50 mm f/1.8 STM.

Z kolei miłośnicy filmowania, mogą wziąć udział w konkursie, którego temat brzmi „Minuta z życia". W tytułowym zadaniu chodzi o to, aby pokazać jedną minutę z życia w kreatywny, interesujący i autorski sposób. To może być zestawienie ważnych chwil, prawdziwa minuta ukazująca codzienne życie (w jednym ujęciu), ale równie dobrze, można też zmontować interesujące momenty z ostatniej podróży, koncertu, pokazać swoją pasję. Prace będą oceniać: Karol Lewandowski („Busem przez Świat"), Marcin Kuciński, Michał Palikot oraz Krzysztof Basel.

Laureat I miejsca otrzyma aparat Sony ZV-E10 z obiektywem E 18-105 mm f/4.0 G i uchwytem GP-VPT2BT,

Wręczenie nagród w obydwu konkursach, odbędzie się w czasie festiwalu. Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów konkursu fotograficznego, będzie udział w wystawie pokonkursowej, która odbędzie się również na stadionie podczas festiwalu.

Zgłoszenia prac do konkursów przyjmowane są do 15 września.

Pula nagród w obydwu konkursach wynosi 25 000 zł. Partnerami są firmy Canon i Sony, a sponsorami Manfrotto, Lowepro, Marumi i Patona.

Więcej informacji i regulaminy na stronie: festiwalfotoforma.pl

O Festiwalu Fotoforma

Festiwal Fotoforma to wielkie święto pasjonatów fotografowania i filmowania. Festiwal odbędzie się w dniach 12-13 października 2023 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. To będą dwa dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z Mistrzami oraz pasjonatami z całej Polski.

Przeczytaj także:
Nadchodzi Festiwal Fotoforma. Takiego wydarzenia dla fotografów jeszcze w Warszawie nie było!

Fotoforma zaprasza na wielkie święto pasjonatów fotografowania i filmowania. Już 12 i 13 października 2023 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 1. edycja Festiwalu Fotoforma. To dwa dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z Mistrzami oraz pasjonatami z całej Polski. [Czytaj więcej]

Bilet wstępu na Festiwal kosztuje 39 zł za dwa dni. W cenie jest wstęp na wszystkie wykłady (ponad 70 do wyboru) oraz parking wokół stadionu. Nie zabraknie też bezpłatnej wypożyczalni sprzętu oraz specjalnych ofert promocyjnych na zakup sprzętu w festiwalowej cenie. Zaplanowane są również warsztaty Masterclass (płatne dodatkowo).

Bilety można kupować na stronie Festiwalu: festiwalfotoforma.pl.

O Organizatorze

Organizatorem festiwalu i konkursów jest Fotoforma - specjalistyczny sklep z rozwiązaniami do fotografii, filmowania i druku. Sklep, który zaraża pasją do tworzenia, doradza, wspiera przy decyzjach zakupowych. Oferuje wsparcie posprzedażowe, bezpieczeństwo zakupów, daje gwarancję rzetelności, legalności pochodzenia sprzętu, oraz wysokiej dostępności i szybkiej dostawy.

Fotoforma to nie tylko stacjonarne salony przy ul. Andersa 21 w Warszawie oraz Odrzańskiej 24/29 we Wrocławiu. To także fotoforma.pl, czyli jeden z największych i najszybciej rosnących sklepów internetowych z branży foto i wideo w Polsce. W Fotoformie można znaleźć też wypożyczalnię i komis sprzętu foto-video oraz fotolab.

Firma rozwija pasję i umiejętności fotografów i filmowców poprzez organizację licznych warsztatów, szkoleń, spotkań autorskich, dni otwartych. Przedstawicieli sklepu można spotkać na imprezach branżowych na terenie całego kraju. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy, jest organizacja Festiwalu Fotoforma w Warszawie.

Więcej informacji na Fotoforma.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
W poszukiwaniu decydującego momentu - Lucia Mugnolo na wystawie w Szczecinie
W poszukiwaniu decydującego momentu - Lucia Mugnolo na wystawie w Szczecinie
Willa Lentza w Szczecinie zaprasza na wystawę Lucii Mugnolo, która zabiera nas do rodzinnego miasta fotografki. „W poszukiwaniu decydującego momentu” zabiera oglądających na wyprawę...
0
Bruno Barbey. Zawsze w Ruchu - wystawa kultowego fotografa Magnum w Muzeum Narodowym w Warszawie
Bruno Barbey. Zawsze w Ruchu - wystawa kultowego fotografa Magnum w Muzeum Narodowym w Warszawie
Choć w swojej 40-letniej karierze odwiedził 5 kontynentów, dokumentując oblicze wielu konfliktów, stale odrzucał łatkę fotografa wojennego. Zamiast tego najbardziej interesowało go...
15
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Powiązane artykuły