Konkurs fotograficzny i filmowy z okazji Festiwalu Fotoforma - do wygrania aparaty Canon i Sony

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Sierpień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Wystartowały dwa konkursy - fotograficzny i filmowy - organizowane przy okazji Festiwalu Fotoforma, który odbędzie się w dniach 12 i 13 października 2023 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Pula nagród w konkursach to aż 25 tys. zł.

Na pasjonatów fotografii, czeka wyzwanie pod tytułem „Niezwykła zwyczajność - miasto". Uczestnicy mają uchwycić dobrze znane miejsce w mieście, w niecodzienny, niezwykły sposób. To może być miejska architektura, ale również ludzie czy zwierzęta z miastem w tle. Zdjęcia będzie oceniać jury w składzie: Aleksandra Zaborowska, Jakub Kaźmierczyk, Alek Małachowski „Hashtagalek" i Krzysztof Basel.

Główna nagroda w tym konkursie to aparat Canon EOS R50 z obiektywem RF-S 18-45 IS STM w zestawie Creator Kit i obiektyw RF 50 mm f/1.8 STM.

Z kolei miłośnicy filmowania, mogą wziąć udział w konkursie, którego temat brzmi „Minuta z życia". W tytułowym zadaniu chodzi o to, aby pokazać jedną minutę z życia w kreatywny, interesujący i autorski sposób. To może być zestawienie ważnych chwil, prawdziwa minuta ukazująca codzienne życie (w jednym ujęciu), ale równie dobrze, można też zmontować interesujące momenty z ostatniej podróży, koncertu, pokazać swoją pasję. Prace będą oceniać: Karol Lewandowski („Busem przez Świat"), Marcin Kuciński, Michał Palikot oraz Krzysztof Basel.

Laureat I miejsca otrzyma aparat Sony ZV-E10 z obiektywem E 18-105 mm f/4.0 G i uchwytem GP-VPT2BT,

Wręczenie nagród w obydwu konkursach, odbędzie się w czasie festiwalu. Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów konkursu fotograficznego, będzie udział w wystawie pokonkursowej, która odbędzie się również na stadionie podczas festiwalu.

Zgłoszenia prac do konkursów przyjmowane są do 15 września.

Pula nagród w obydwu konkursach wynosi 25 000 zł. Partnerami są firmy Canon i Sony, a sponsorami Manfrotto, Lowepro, Marumi i Patona.

Więcej informacji i regulaminy na stronie: festiwalfotoforma.pl

O Festiwalu Fotoforma

Festiwal Fotoforma to wielkie święto pasjonatów fotografowania i filmowania. Festiwal odbędzie się w dniach 12-13 października 2023 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. To będą dwa dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z Mistrzami oraz pasjonatami z całej Polski.

Przeczytaj także:
Nadchodzi Festiwal Fotoforma. Takiego wydarzenia dla fotografów jeszcze w Warszawie nie było!

Fotoforma zaprasza na wielkie święto pasjonatów fotografowania i filmowania. Już 12 i 13 października 2023 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 1. edycja Festiwalu Fotoforma. To dwa dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z Mistrzami oraz pasjonatami z całej Polski. [Czytaj więcej]

Bilet wstępu na Festiwal kosztuje 39 zł za dwa dni. W cenie jest wstęp na wszystkie wykłady (ponad 70 do wyboru) oraz parking wokół stadionu. Nie zabraknie też bezpłatnej wypożyczalni sprzętu oraz specjalnych ofert promocyjnych na zakup sprzętu w festiwalowej cenie. Zaplanowane są również warsztaty Masterclass (płatne dodatkowo).

Bilety można kupować na stronie Festiwalu: festiwalfotoforma.pl.

O Organizatorze

Organizatorem festiwalu i konkursów jest Fotoforma - specjalistyczny sklep z rozwiązaniami do fotografii, filmowania i druku. Sklep, który zaraża pasją do tworzenia, doradza, wspiera przy decyzjach zakupowych. Oferuje wsparcie posprzedażowe, bezpieczeństwo zakupów, daje gwarancję rzetelności, legalności pochodzenia sprzętu, oraz wysokiej dostępności i szybkiej dostawy.

Fotoforma to nie tylko stacjonarne salony przy ul. Andersa 21 w Warszawie oraz Odrzańskiej 24/29 we Wrocławiu. To także fotoforma.pl, czyli jeden z największych i najszybciej rosnących sklepów internetowych z branży foto i wideo w Polsce. W Fotoformie można znaleźć też wypożyczalnię i komis sprzętu foto-video oraz fotolab.

Firma rozwija pasję i umiejętności fotografów i filmowców poprzez organizację licznych warsztatów, szkoleń, spotkań autorskich, dni otwartych. Przedstawicieli sklepu można spotkać na imprezach branżowych na terenie całego kraju. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy, jest organizacja Festiwalu Fotoforma w Warszawie.

Więcej informacji na Fotoforma.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na jedną z pierwszych indywidualnych polskich wystaw „zdjęć” stworzonych przy pomocy AI. Projekt Macieja Cieślaka to wizja świata harmonii...
8
Powiązane artykuły