Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Kolekcja 600 zabytkowych aparatów do kupienia na eBay'u

0

Autor: Maciej Luśtyk

4 Marzec 2015
Artykuł na: 6-9 minut
W serwisie eBay pojawiła się aukcja oferująca około 600 zabytkowych modeli aparatów najbardziej znanych marek. Jeśli macie w zanadrzu 35 tys. dolarów, możecie stać się posiadaczami tej wyjątkowej kolekcji.

W wystawionej na sprzedaż kolekcji znajduje się około 600 aparatów z lat 1880-1980. Wśród nich znajdziemy między innymi urządzenia takich firm, jak Kodaks, Ikontas, Canon, Nikon, Leica, Retina, Voigtlander, Minox, Hit, Polaroid, Revere i Rollei. Jak zapewnia sprzedawca, większość ze starszych modeli aparatów jest w doskonałym stanie i umożliwia fotografowanie. Nie działają natomiast najnowsze lustrzanki zgromadzone w kolekcji. Jednak i tak najprawdopodobniej potencjalnemu kupującemu najbardziej zależeć będzie na najstarszych modelach w kolekcji.

Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Jeśli kiedykolwiek myśleliście o otworzeniu jednego z największych muzeów aparatów na świecie, teraz jest okazja żeby to zrobić. Cała kolekcja może być Wasza za 35 tys. dolarów. Osobną sprawą pozostaje zorganizowanie transportu, kolekcja bowiem znajduje się w USA, w stanie Wisconsin, a sprzedawca zachęca do odbioru osobistego. Jak to jednak mówią, dla chcącego nic trudnego.

Więcej informacji znajdziecie na stronie aukcyjnej w serwisie eBay

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
31
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)