Canon zaprezentował własną linię odzieży i akcesoriów

Autor: Maciej Luśtyk

24 Marzec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli jesteście na tyle przywiązani do swoich aparatów, by reklamować producenta swoim ubraniem, mamy dla Was dobrą wiadomość. Canon wprowadził do sprzedaży własną kolekcję odzieży.

Któryś z producentów w końcu musiał wpaść na ten pomysł. Z okazji 30-lecia systemu EOS, angielski oddział Canona zaprezentował właśnie oficjalną linię odzieży i akcesoriów, które można nabyć w sklepie internetowym firmy. W skład pierwszej “kolekcji” wchodzą t-shirty, bluzy i swetry z nadrukami (m.in. z klasycznym logiem producenta), parasolka, czapka z daszkiem, wiatrówka, a nawet… śliniaki dla dzieci.

Oprócz tego, w sklepie znajdziemy torbę na ramię, która pomieści lustrzankowe body wraz z dwoma obiektywami, flashem, akcesoriami i rzeczami codziennego użytku oraz fotograficzny plecak, będący w stanie zmieścić aparat, 2-3 obiektywy oraz 13-calowego laptopa.

Wprowadzenie pamiątkowej linii odzieży i akcesoriów nie jest może złym pomysłem, szkoda jednak, że w tym wszystkim brakuje nieco polotu. Byłoby to jednak do przełknięcia ,gdyby nie przesadnie wysokie ceny. 30 funtów za biały t-shirt, to więcej niż zwykle musimy zapłacić za koszulki znanych marek odzieżowych, nawet za granicą. Ciekawostką jest natomiast miniaturowa replika aparatu Hansa Canon - pierwszego produkcyjnego modelu producenta.

Czy nowe przedsięwzięcie Canona będzie cieszyć się popularnością? Z pewnością wiele z tych akcesoriów fotografowanie znajdą w tym roku pod choinką. My jednak wolelibyśmy, by zamiast przeprowadzania rewolucji na rynku odzieżowym Canon skupił się na rewolucjonizowaniu swojego sprzętu tak, by było co świętować za kolejne 30 lat.

Produkty odzieżowe Canona możecie zobaczyć pod adresem store.canon.co.uk. Na razie jednak nie ma możliwości zamówienia wysyłki na terytorium Polski.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony prezentuje nowe modele kompaktowych, bezprzewodowych mikrofonów dla twórców wideo. Nowe modele obiecują wysoką jakość, wygodę pracy i współpracują z cyfrową stopką aparatów...
7
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)