Canon zaprezentował własną linię odzieży i akcesoriów

2
Maciej Luśtyk
24 Marzec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli jesteście na tyle przywiązani do swoich aparatów, by reklamować producenta swoim ubraniem, mamy dla Was dobrą wiadomość. Canon wprowadził do sprzedaży własną kolekcję odzieży.

Któryś z producentów w końcu musiał wpaść na ten pomysł. Z okazji 30-lecia systemu EOS, angielski oddział Canona zaprezentował właśnie oficjalną linię odzieży i akcesoriów, które można nabyć w sklepie internetowym firmy. W skład pierwszej “kolekcji” wchodzą t-shirty, bluzy i swetry z nadrukami (m.in. z klasycznym logiem producenta), parasolka, czapka z daszkiem, wiatrówka, a nawet… śliniaki dla dzieci.

Oprócz tego, w sklepie znajdziemy torbę na ramię, która pomieści lustrzankowe body wraz z dwoma obiektywami, flashem, akcesoriami i rzeczami codziennego użytku oraz fotograficzny plecak, będący w stanie zmieścić aparat, 2-3 obiektywy oraz 13-calowego laptopa.

Wprowadzenie pamiątkowej linii odzieży i akcesoriów nie jest może złym pomysłem, szkoda jednak, że w tym wszystkim brakuje nieco polotu. Byłoby to jednak do przełknięcia ,gdyby nie przesadnie wysokie ceny. 30 funtów za biały t-shirt, to więcej niż zwykle musimy zapłacić za koszulki znanych marek odzieżowych, nawet za granicą. Ciekawostką jest natomiast miniaturowa replika aparatu Hansa Canon - pierwszego produkcyjnego modelu producenta.

Czy nowe przedsięwzięcie Canona będzie cieszyć się popularnością? Z pewnością wiele z tych akcesoriów fotografowanie znajdą w tym roku pod choinką. My jednak wolelibyśmy, by zamiast przeprowadzania rewolucji na rynku odzieżowym Canon skupił się na rewolucjonizowaniu swojego sprzętu tak, by było co świętować za kolejne 30 lat.

Produkty odzieżowe Canona możecie zobaczyć pod adresem store.canon.co.uk. Na razie jednak nie ma możliwości zamówienia wysyłki na terytorium Polski.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)