Spotkanie z utalentowaną portrecistką Agatą Serge podczas targów Film Video Foto 2017

Autor: Maciej Luśtyk

3 Kwiecień 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Już w najbliższy czwartek, podczas targów FVF 2017 autorka zaprezentuje prace z projektu “Freckles” i poprowadzi spotkanie, na którym opowie o swojej pracy i inspiracjach.

Agata Serge - jedna z najbardziej utalentowanych polskich portrecistek młodego pokolenia mimo młodego wieku (ur. 1990) ma już na koncie szereg nagród zdobytych m.in. w konkursach Monochrome Photography Awards, Fine Art Photography Awards, International Photographer of the Year czy Moscow Photo Awards. Publikuje też na łamach branżowych magazynów.

Fotografkę mogliście lepiej poznać w naszym niedawnym wywiadzie, teraz będzie mieli okazję spotkać się z nią na żywo. Podczas targów Film Video Foto 2017, w Strefie Sztuki autorka zaprezentuje cykl fotografii pt. „Freckles” - serię 12 czarno-białych kobiecych portretów, dla których wspólnym mianownikiem są… piegi, będących osobliwym studium kobiecej osobowości.

fot. Agata Serge

Serge poprowadzi także spotkanie autorskie, na którym opowie o swoich pracach, ulubionych technikach fotograficznych oraz o procesie obróbki i wydruku zdjęć w profesjonalnych warunkach.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 6 kwietnia 2017 roku o godzinie 16:00 w Strefie Sztuki targów FVF, w Hali Expo przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
6
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Spotkanie z Aleksandrą Szmigiel w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Aleksandrą Szmigiel w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem gościem będzie fotografka sportowa Aleksandra Szmigiel. Start 17 czerwca o 18:00.
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)