Pracuj nad wymarzonym fotoreportażem z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7R

Wraz z firmą Sony oraz Tomaszem Tomaszewskim zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest możliwość zrealizowania fotoreportażu według własnego scenariusza, pod okiem mistrza!
0
Michal Grzegorczyk
26 Luty 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
UWAGA! Na prośbę czytelników przesuneliśmy termin przyjmowania zgłoszeń! Na reportaże czekamy do 7 kwietnia 2014 r. włącznie.

Ruszamy z kolejnym konkursem! Tym razem macie szansę pracować nad swoim wymarzonym reportażem pod okiem jednego z najbardziej uznanych polskich fotografów - Tomaszem Tomaszewskim. Laureat konkursu wyjedzie na indywidualne weekendowe warsztaty w wybrane przez siebie miejsce, gdzie będzie realizować swój pomysł na fotoreportaż aparatem Sony A7R.


Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, do którego powinny zostać załączone:
  1. zrealizowany przez siebie fotoreportaż (od 6 do 12 zdjęć pochodzących z Waszego archiwum), na podstawie którego Tomasz Tomaszewski wspólnie z redaktorami fotopolis.pl ocenią warsztat, oraz umiejętność budowania zdjęciowej opowieści posiadającej czytelną narrację
  2. opis pomysłu na fotoreportaż, realizowany aparatem Sony A7R, pod okiem Tomasza Tomaszewskiego w wybranym przez siebie miejscu, w określonym przez organizatora budżecie (limit budżetu to 2000 złotych na osobę). W opisie należy uwzględnić ramowy kosztorys na jedną osobę.
  3. Zachęcamy do lektury artykułu na fotopolis.pl "Tomasz Tomaszewski: krótka lekcja budowy zdjęciowej opowieści", w którym fotograf na przykładzie swojego projektu zrealizowanego w Key West udziela kilku niezwykle przydatnych wskazówek, jak ciekawie budować narrację w fotoreportażu. Niech ten tekst posłuży Wam za inspirację do opisania własnego pomysłu!

    Na zgłoszenia czekamy do 26 marca 2014 r. Należy je przysyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Nową odsłonę popularnego kalendarza przygotował nie kto inny jak David LaChapelle. Nasze oczy cieszą charakterystyczne dla fotografa rozbuchane stylizacje, a sam...
17
0
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu...
Dobiegła końca 6. edycja Polskiego Konkursu Fotografii Prasowej. Oto galeria...
167
0
Zdjęcia, które poruszają. Zwycięzcy Environmental Photographer of the Year 2019
Zdjęcia, które poruszają. Zwycięzcy Environmental Photographer of the Year 2019
Konkurs EPOTY ma na celu zwrócenie uwagi na społeczne i klimatyczne problemy współczesności. Oto najlepsze zdjęcia tegorocznej edycji.
36
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)