Pracuj nad wymarzonym fotoreportażem z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7R

Wraz z firmą Sony oraz Tomaszem Tomaszewskim zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest możliwość zrealizowania fotoreportażu według własnego scenariusza, pod okiem mistrza!
0

Autor: Michal Grzegorczyk

26 Luty 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

UWAGA! Na prośbę czytelników przesuneliśmy termin przyjmowania zgłoszeń! Na reportaże czekamy do 7 kwietnia 2014 r. włącznie.

Ruszamy z kolejnym konkursem! Tym razem macie szansę pracować nad swoim wymarzonym reportażem pod okiem jednego z najbardziej uznanych polskich fotografów - Tomaszem Tomaszewskim. Laureat konkursu wyjedzie na indywidualne weekendowe warsztaty w wybrane przez siebie miejsce, gdzie będzie realizować swój pomysł na fotoreportaż aparatem Sony A7R.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, do którego powinny zostać załączone:

  1. zrealizowany przez siebie fotoreportaż (od 6 do 12 zdjęć pochodzących z Waszego archiwum), na podstawie którego Tomasz Tomaszewski wspólnie z redaktorami fotopolis.pl ocenią warsztat, oraz umiejętność budowania zdjęciowej opowieści posiadającej czytelną narrację
  2. opis pomysłu na fotoreportaż, realizowany aparatem Sony A7R, pod okiem Tomasza Tomaszewskiego w wybranym przez siebie miejscu, w określonym przez organizatora budżecie (limit budżetu to 2000 złotych na osobę). W opisie należy uwzględnić ramowy kosztorys na jedną osobę.

Zachęcamy do lektury artykułu na fotopolis.pl "Tomasz Tomaszewski: krótka lekcja budowy zdjęciowej opowieści", w którym fotograf na przykładzie swojego projektu zrealizowanego w Key West udziela kilku niezwykle przydatnych wskazówek, jak ciekawie budować narrację w fotoreportażu. Niech ten tekst posłuży Wam za inspirację do opisania własnego pomysłu!

Na zgłoszenia czekamy do 26 marca 2014 r. Należy je przysyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Weather Photographer of the Year - najlepsze pogodowe zdjęcia roku 2020
Weather Photographer of the Year - najlepsze pogodowe zdjęcia roku 2020
Bywa piękna i nastrojowa, czasem groźna i niebezpieczna, ale zawsze niezwykle fotogeniczna. Zobaczcie najlepsze zdjęcia tegorocznej edycji konkursu fotografii...
3
2
Coexistence - fotografia streetowa, która skupia się na… zwierzętach
Coexistence - fotografia streetowa, która skupia się na… zwierzętach
Md Enamul Kabir, fotograf z Bangladeszu, postanowił stawić czoło swoim lękom i fotografować to, czego się najbardziej obawia. Tak powstał cykl Coexistence - fotografia streetowa, która skupia się...
33
2
Makro do kwadratu. Zobacz zachwycający świat fotografii mikroskopowej na zdjęciach zwycięzców Nikon’s Small World 2020
Makro do kwadratu. Zobacz zachwycający świat fotografii mikroskopowej na zdjęciach zwycięzców...
Konkurs Nikon’s Small World już od ponad 40 lat nagradza najlepsze zdjęcia ukazujące świat niedostrzegalny gołym. Zobaczcie najlepsze fotografie mikroskopowe tego...
9
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)