"Światło w fotografii: magia i nauka" - premiera poradnika

0
Marcin Grabowiecki
26 Marzec 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Trwa przedsprzedaż rozszerzonego i zaktualizowanego wydania poradnika "Światło w fotografii. Magia i nauka". Książka pozwoli Wam zrozumieć podstawowe prawa fizyki związane z oświetleniem. To również znakomite wprowadzenie do tematu pracy ze światłem.

Rozszerzone i zaktualizowane wydanie poradnika "Światło w fotografii: magia i nauka" ukaże się w regularnej sprzedaży 10 kwietnia 2012. Obecnie trwa przedsprzedaż tej pozycji.

Nieważne jak intuicyjny w obsłudze jest twój aparat fotograficzny, jeśli chcesz uzyskać wspaniałe rezultaty, kształtując oświetlenie swoich fotografii, musisz włożyć w to wiele wysiłku i użyć wyobraźni. Te dwa kluczowe czynniki mogą bardzo szybko sprawić, że twoje zdjęcia staną się lepsze. O tych właśnie kwestiach traktuje "Światło w fotografii: magia i nauka". Książka ta stanowi kompleksowe wprowadzenie do teorii światła i zasad oświetlania, dzięki czemu każdy fotograf będzie mógł wykorzystywać światło do wyrażenia swojej kreatywności i doskonalenia warsztatu. W drugim wydaniu znajdziecie dziesiątki nowych zdjęć i schematów oświetlenia, pokazujących jak zrobić złożone fotografie, a także nowe informacje na temat sposobu pracy z małymi fleszami i kolorowymi filtrami oraz fotografowaniu w świetle zastanym i błyskowym.

Style oświetlania ciągle się zmieniają, ale natura światła zawsze pozostaje taka sama. Kiedy już zrozumiesz podstawowe prawa fizyki związane z oświetleniem i dzięki tej książce twój potencjał twórczy stanie się nieskończony!

Pierwsze wydanie książki "Światło w fotografii: magia i nauka" zdobyło tytuł "Fotograficznej Publikacji roku 2009" w kategorii "Technika" w konkursie organizowanym przez Galerię f5 & Księgarnię Fotograficzną.

Kupując w przedsprzedaży książkę "Światło w fotografii: magia i nauka", możecie nabyć książkę Modelowanie światłem. Fotografia portretowa w praktyce w cenie 1 zł.


S. Biver, P. Fuqua, F. Hunter
Światło w fotografii: magia i nauka
Cena: 59,90zł
Liczba stron: 352
Format: 170 x 240
Oprawa: miekka
Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1