Galaktyka

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galaktyka" w serwisie fotopolis.pl:
Miód, herbata i bourbon, czyli jak uchwycić na zdjęciach płyny
Gotowi na kolejną garść porad z zakresu fotografii produktowej? Dziś na warsztat bierzemy ciecze.
14 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
1
Black Friday w wydawnictwie Galaktyka - wszystkie książki 50% taniej i rabat dla naszych czytelników
Wszyscy zainteresowani książkami na temat fotografii mogą w najbliższy weekend nabyć fantastyczne tytuły z portfolio wydawnictwa Galaktyka za pół ceny. Jest też specjalna oferta dla czytelników Fotopolis.
22 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pizza, stromboli i ciągnący się ser, czyli oświetlenie w fotografii kulinarnej
Jeżeli klient chce, żebyśmy zmienili lub przełożyli plasterek pomidora na kanapce, to sprawa jest prosta – jeżeli jednak plasterek leży na pizzy, to… No cóż, to już zupełnie inna historia.
3 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Nowe fotograficzne poradniki Bryana Petersona w ofercie wydawnictwa Galaktyka
W katalogu wydawnictwa galaktyka pojawiły się fotograficzne nowości - cieszące się uznaniem i pobudzające kreatywność poradniki Bryana Petersona.
31 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Konkurs fotograficzny FsFoto.pl - i Ty możesz wziąć w nim udział
Lampa fotograficzna, blenda, statyw, torba oraz liczne książki to tylko niektóre nagrody, które możecie zdobyć w I edycji konkursu fotograficznego FsFoto.pl przygotowanego wspólnie z wydawnictwem Galaktyka. Od dziś możecie już nadsyłać zgłoszenia, które w ciekawy sposób będą pokazywać “kontrast”.
18 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
"Fotografia żywności od kuchni" - fragmenty, część II
Prezentujemy drugą część fragmentów nowego poradnika wydawnictwa Galaktyka "Fotografia żywności od kuchni", którego autorem jest Teri Campbell. To kontynuacja pierwszego odcinka, który poświęcony był uzyskiwaniu efektu światła dziennego za pomocą lampy błyskowej.
12 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia żywności od kuchni" - fragmenty, część I
Prezentujemy pierwszą część fragmentów nowego poradnika wydawnictwa Galaktyka "Fotografia żywności od kuchni", którego autorem jest Teri Campbell. Dowiecie się z nich jak robić zdjęcia posiłkom, tak żeby wyglądały jak fotografowane przy świetle dziennym.
5 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia żywności od kuchni" - kod rabatowy dla czytelników fotopolis.pl
Nowy poradnik wydawnictwa Galaktyka "Fotografia żywności od kuchni" można nabyć po cenie niższej o 20 zł. Kod rabatowy jest ważny tylko w dniach 4-7 kwietnia.
3 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia żywności od kuchni" - rabat 35% na poradnik
Nowy poradnik wydawnictwa Galaktyka "Fotografia żywności od kuchni" można nabyć z rabatem 35%. Warunkiem jest deklaracja, że czytelnik opisze książkę na swojej stronie, gdy już ją otrzyma. Kod rabatowy jest ważny tylko do 17 marca 2014.
13 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Ekspresowe porady fotograficzne" - fragmenty, część III: Fajerwerki
Prezentujemy trzecią część fragmentów z nowego poradnika Bryana Petersona "Ekspresowe porady fotograficzne". Z dzisiejszego odcinka dowiecie się jak fotografować fajerwerki. Zdobyte umiejętności możecie wykorzystać podczas zbliżającego się Sylwestra.
28 Gru 2013
Marcin Grabowiecki
0