"Fotografia żywności od kuchni" - rabat 35% na poradnik

Nowy poradnik wydawnictwa Galaktyka "Fotografia żywności od kuchni" można nabyć z rabatem 35%. Warunkiem jest deklaracja, że czytelnik opisze książkę na swojej stronie, gdy już ją otrzyma. Kod rabatowy jest ważny tylko do 17 marca 2014.


Z okazji premiery poradnika Fotografia żywności od kuchni wydawnictwo Galaktyka przygotowało kod rabatowy. Aby go otrzymać należy napisać kilka zdań recenzji na jej temat już po lekturze. Swoją opinię możecie przesłać na nasz adres: sekretariat@galaktyka.com.pl lub zamieścić na swojej stronie lub blogu.

Aby otrzymać kod rabatowy, wyślij e-maila o treści: "Napiszę recenzję Fotografii żywności od kuchni" na adres: napiszerecenzje@galaktyka.com.pl

W odpowiedzi otrzymasz kod rabatowy, który obniży cenę książki o 35%. Kod należy wpisać w koszyku na stronie: www.galaktyka.com.pl.

Kod rabatowy jest ważny tylko do 17 marca 2014.

Więcej informacji o książce na stronie: www.galaktyka.com.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1