"Fotografia żywności od kuchni" - rabat 35% na poradnik

Nowy poradnik wydawnictwa Galaktyka "Fotografia żywności od kuchni" można nabyć z rabatem 35%. Warunkiem jest deklaracja, że czytelnik opisze książkę na swojej stronie, gdy już ją otrzyma. Kod rabatowy jest ważny tylko do 17 marca 2014.


Z okazji premiery poradnika Fotografia żywności od kuchni wydawnictwo Galaktyka przygotowało kod rabatowy. Aby go otrzymać należy napisać kilka zdań recenzji na jej temat już po lekturze. Swoją opinię możecie przesłać na nasz adres: sekretariat@galaktyka.com.pl lub zamieścić na swojej stronie lub blogu.

Aby otrzymać kod rabatowy, wyślij e-maila o treści: "Napiszę recenzję Fotografii żywności od kuchni" na adres: napiszerecenzje@galaktyka.com.pl

W odpowiedzi otrzymasz kod rabatowy, który obniży cenę książki o 35%. Kod należy wpisać w koszyku na stronie: www.galaktyka.com.pl.

Kod rabatowy jest ważny tylko do 17 marca 2014.

Więcej informacji o książce na stronie: www.galaktyka.com.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1