"Fotografia żywności od kuchni" - rabat 35% na poradnik

Nowy poradnik wydawnictwa Galaktyka "Fotografia żywności od kuchni" można nabyć z rabatem 35%. Warunkiem jest deklaracja, że czytelnik opisze książkę na swojej stronie, gdy już ją otrzyma. Kod rabatowy jest ważny tylko do 17 marca 2014.


Z okazji premiery poradnika Fotografia żywności od kuchni wydawnictwo Galaktyka przygotowało kod rabatowy. Aby go otrzymać należy napisać kilka zdań recenzji na jej temat już po lekturze. Swoją opinię możecie przesłać na nasz adres: sekretariat@galaktyka.com.pl lub zamieścić na swojej stronie lub blogu.

Aby otrzymać kod rabatowy, wyślij e-maila o treści: "Napiszę recenzję Fotografii żywności od kuchni" na adres: napiszerecenzje@galaktyka.com.pl

W odpowiedzi otrzymasz kod rabatowy, który obniży cenę książki o 35%. Kod należy wpisać w koszyku na stronie: www.galaktyka.com.pl.

Kod rabatowy jest ważny tylko do 17 marca 2014.

Więcej informacji o książce na stronie: www.galaktyka.com.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13