DJI Osmo - test kamery
4
Fujifilm X-T2 - jak wypada na tle poprzednika? [TESTY STUDYJNE]
8 lipiec 2016
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm oferuje szereg usprawnień względem poprzednika i rości sobie miano aparatu, który może być z powodzeniem wykorzystywany przez zawodowców do szybkiej fotograficznej pracy. Sprawdziliśmy więc jak duże w rzeczywistości są różnice między obydwoma modelami.
7
Fujifilm X-T2 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
7 lipiec 2016
Podczas premiery mieliśmy okazję spędzić parę chwil z najnowszym aparatem Fujifilm. Czy X-T2 spełni wreszcie marzenia o wydajnym, uniwersalnym bezlusterkowcu do profesjonalnej fotograficznej pracy?
3
Olympus Stylus Tough TG-4 – test praktyczny
24 czerwiec 2016
Najnowsza wersja topowego twardziela to jeszcze większe możliwości i przede wszystkim możliwość zapisu zdjęć w postaci surowych plików RAW. Czy ten pancerny maluch spełni oczekiwania wymagających użytkowników?
0
Canon G7 X Mark II - test aparatu
17 czerwiec 2016
G7 X Mark II to druga odsłona popularnego kieszonkowca Canona. Od poprzednika wyróżnia go przede wszystkim poprawiona ergonomia oraz zwiększona wydajność. Sprawdziliśmy, czy to wystarczy, aby podbić rynek zaawansowanych kompaktów.
0
Canon EOS-1D X Mark II - test aparatu
27 maj 2016
Następca flagowego modelu EOS-1D X oferuje usprawnienia na niemal każdej płaszczyźnie i udowadnia, że szybka profesjonalna fotografia jeszcze długo pozostanie domeną lustrzanek. Przekonajmy się jak nowe możliwości przekładają się na komfort i wydajność pracy zawodowego fotografa.
2
Olympus TG-Tracker - pierwsze wrażenia
24 maj 2016
Producent wchodzi w segment kamer sportowych z ciekawą, nakierowaną na zaawansowanych sportowców propozycją. Czy action cam znajdzie swoje miejsce na tym trudnym ostatnio rynku?
11
Canon G7 X Mark II - zdjęcia przykładowe
23 maj 2016
Weekend w Krakowie był idealną okazją na sprawdzenie możliwości najnowszego zaawansowanego kompaktu Canona. Zobaczcie, jak G7 X Mark II poradził sobie w praktyce.
1
Pentax K-1 - test aparatu
20 maj 2016
Pentax K-1 to wiele rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zaawansowanych użytkowników – czy długo wyczekiwana cyfrowa pełna klatka okaże się sukcesem?
20
Canon EOS-1D X Mark II + EF 200-400 mm f/4L IS USM - zdjęcia przykładowe
4
Nikon D500 - test aparatu
13 maj 2016
Najnowsza lustrzanka Nikona aspiruje do miana najlepszego aparatu systemowego z matrycą APS-C na rynku. Sprawdźmy więc czy obietnice producenta pokrywają się z rzeczywistością i jak aparat wypada na tle konkurencji.
5
Canon EOS-1D X Mark II - zdjęcia przykładowe
9 maj 2016
Canon EOS-1D X Mark II to jedna z gorętszych premier tego roku. Zobaczcie, jak wyglądają zdjęcia plenerowe - w tym te na wysokich czułościach - wykonane nowym flagowcem Canona.
1
Canon EOS 80D - test aparatu
29 kwiecień 2016
Na następcę “siedemdziesiątki” producent kazał nam czekać długo, bo ponad 3 lata. Sprawdźmy więc, jak zmieniły się możliwości nowego korpusu i jak EOS 80D wypada na tle rosnących w siłę zaawansowanych bezlusterkowców!
2
Pentax K-1 - zdjęcia przykładowe
29 kwiecień 2016
Pentax K-1 to długo oczekiwana pełnoklatkowa lustrzanka producenta. Zobaczcie, jak sprawdza się w boju. 
0