MindShift rotation180 Panorama - test

Plecak MindShift rotation180 Panorama to nowość na polskim rynku. To także innowacyjne podejście do plecaków fotograficznych skierowanych do aktywnych użytkowników. Dzięki ruchomemu pasowi biodrowemu mamy mieć bardzo szybki i bezpieczny dostęp do naszego sprzętu. Czy tak jest w rzeczywistości, dowiecie się z lektury naszego testu.

Autor: Patryk Wiśniewski

31 Lipiec 2014
Artykuł na: 17-22 minuty
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

MindShift to firma, która debiutuje na polskim rynku. Amerykanie oferują bardzo ciekawie zapowiadające się plecaki z niestandardowo zaprojektowanym pasem biodrowym. To właśnie na nim opiera się cały pokrowiec na sprzęt fotograficzny. Takiego rozwiązania nie oferuje żaden inny producent.

Dzięki temu MindShift rotation180 Panorama to niezwykle ciekawa propozycja dla osób aktywnych fizycznie. Plecak ma za zadanie bezpiecznie ukryć nasz sprzęt, dać do niego szybki dostęp, nawet w trudnych warunkach, ale oferuje także kieszeń na bukłak i pozwoli nam przenieść najpotrzebniejsze rzeczy.

Niestety za ten innowacyjny produkt musimy w Polsce sporo zapłacić. Plecak MindShift rotation180 Panorama w Stanach kosztuje około 200 dolarów, w naszym kraju musimy za niego zapłacić 750 złotych. Nie jest to mało, jak na stosunkowo nieduży plecak, ale może zapewnia taką wygodę, za którą warto dopłacić? Przekonajmy się jak MindShift rotation180 Panorama radzi sobie w praktyce.

Poprzednia

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Leofoto Ranger LSR-324C + LH-40 - test statywu dla każdego
Leofoto Ranger LSR-324C + LH-40 - test statywu dla każdego
To pełnowymiarowy ale nadal kompaktowy i stosunkowo lekki karbonowy statyw o uniwersalnym zastosowaniu. Być może najlepszy w swojej klasie, choć mamy pewne zastrzeżenia. Oto nasze wnioski po...
38
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
W góry jeżdżę kilka razy w roku, ale przyznam się, że aparat nie zawsze mi towarzyszy. Mój plecak, mimo posiadania komory na aparat, nie zachęca mnie do sięgania po sprzęt w trakcie wędrówki....
44
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)