MindShift GP - nowa linia pokrowców na kamerki sportowe

0

Autor: Maciej Luśtyk

30 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Producent zaprezentował nową serię pokrowców, przeznaczoną do przechowywania popularnych kamerek sportowych wraz z akcesoriami. Seria GP składa się z 10 futerałów, oferowanych w 13 różnych zestawach.

Nowa seria została oznaczona literami GP, co, biorąc pod uwagę zdjęcia produktów, jest skrótem od popularnych kamerek sportowych GoPro. Pokrowce Mindshift GP zostały wykonane z lekkich, odpornych materiałów, zabezpieczających sprzęt przed działaniem wody. 10 futerałów wchodzących w skład serii posiada wiele wygodnych kieszeni i pozwoli pomieścić większość dostępnych akcesoriów do kamer sportowych, a w ich organizacji i późniejszym szybkim odnalezieniu pomogą przezroczyste, plastikowe ścianki.

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Futerały dostępne są do kupienia w 13 różnych zestawach handlowych w cenach od $16 do $95 dolarów. Więcej informacji o pokrowcach przeznaczonych do kamerek sportowych znajdziemy na stronie mindshiftgear.com. Nie znamy jeszcze polskich cen akcesoriów

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (10)