MindShift GP - nowa linia pokrowców na kamerki sportowe

0
Maciej Luśtyk
30 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Producent zaprezentował nową serię pokrowców, przeznaczoną do przechowywania popularnych kamerek sportowych wraz z akcesoriami. Seria GP składa się z 10 futerałów, oferowanych w 13 różnych zestawach.
Nowa seria została oznaczona literami GP, co, biorąc pod uwagę zdjęcia produktów, jest skrótem od popularnych kamerek sportowych GoPro. Pokrowce Mindshift GP zostały wykonane z lekkich, odpornych materiałów, zabezpieczających sprzęt przed działaniem wody. 10 futerałów wchodzących w skład serii posiada wiele wygodnych kieszeni i pozwoli pomieścić większość dostępnych akcesoriów do kamer sportowych, a w ich organizacji i późniejszym szybkim odnalezieniu pomogą przezroczyste, plastikowe ścianki.
Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Futerały dostępne są do kupienia w 13 różnych zestawach handlowych w cenach od $16 do $95 dolarów. Więcej informacji o pokrowcach przeznaczonych do kamerek sportowych znajdziemy na stronie mindshiftgear.com. Nie znamy jeszcze polskich cen akcesoriów.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
51
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
11
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (10)