futerał

Wszystkie artykuły z tagiem: "futerał" w serwisie fotopolis.pl:
Peak Design Range Pouch - futerały nowej generacji
System funkcjonalnych akcesoriów firmy Peak Design doczekał się nowych reprezentantów. Zaprezentowana linia Range Pouch składa się z trzech konfigurowalnych futerałów, z czego największy z nich zmieści nawet profesjonalny zoom.
7 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
MindShift GP - nowa linia pokrowców na kamerki sportowe
Producent zaprezentował nową serię pokrowców, przeznaczoną do przechowywania popularnych kamerek sportowych wraz z akcesoriami. Seria GP składa się z 10 futerałów, oferowanych w 13 różnych zestawach.
30 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Think Tank Digital Holster 5 - torba na bezlusterkowca
Think Tank zaprezentował nowy pokrowiec z serii Digital Holster, tym razem przeznaczony dla użytkowników aparatów bezlusterkowych. Torba została specjalnie wyprofilowana, posiada wygodne uchwyty, oferuje wygodny dostęp do sprzętu i możliwość podpięcia do pasa systemowego.
16 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowe pokrowce Case Logic na kompakty
Firma Case Logic poszerzyła swoją ofertę o nowe futerały na kompakty: UNZT 202, MSEC-2, MSEC-4. Najmniejsze zmieszczą niewielkie, płaskie kompakty, a do największego MSEC-4 zmieści się większy aparat lub nawet mała kamera wideo.
9 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Nowe futerały Think Tank Photo
{COP|Firma Think Tank Photo rozszerzyła swoją ofertę o nowe futerały na karty pamięci, baterie i filtry żelowe. Niewielkie pokrowce mogą być bardzo przydatne, a nie są drogie - kosztują kilkanaście dolarów.
10 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
Camera Armor na aparaty kompaktowe
CES 2009. Targi CES to nie tylko premiery aparatów czy znaczących technologii. To również dobra okazja do zaprezentowania akcesoriów. Wśród nich - nowa seria ochronnych futerałów Camera Armor przeznaczona dla aparatów kompaktowych. Na pierwszy ogień dwa modele pasujące do Canona IXUS 80 IS i Sony DSC-W120.
14 Sty 2009
Michal Grzegorczyk
0