Peak Design Range Pouch - futerały nowej generacji

0

Autor: Michał Chrzanowski

7 Wrzesień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

System funkcjonalnych akcesoriów firmy Peak Design doczekał się nowych reprezentantów. Zaprezentowana linia Range Pouch składa się z trzech konfigurowalnych futerałów, z czego największy z nich zmieści nawet profesjonalny zoom.

Bez wątpienia Peak Design nie daje o sobie zapomnieć. Po udanych premierach toreb i plecaków fotograficznych przyszła kolej na zupełnie nowy produkt, który zwiększy możliwości i funkcjonalność całego systemu pd.

W skład zaprezentowanej serii Range Pouch wchodzą trzy futerały, które „zostały zaprojektowane na nowo“ - podkreśla producent. Dzięki rozwiązaniom znanym chociażby z kolekcji Field Pouch, do wnętrza będzie można włożyć nawet sporej wielkości obiektyw. Poza tym futerał będzie można dosyć łatwo doczepić do paska od spodni lub pasa torby fotograficznej.

 

 

Najmniejszy z futerałów został zaprojektowany z myślą o niewielkich obiektywach - kitach lub stałkach. Z kolei największy model pomieści profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy 70-200 mm f/2.8. Co więcej dzięki dołączanym separatorom będzie można podzielić wnętrze. Tym samy zmieścimy kilka mniejszych szkieł, które będą odpowiednio zabezpieczone. Oczywiście poszycie każdego z futerałów jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo podczas przenoszenia sprzętu fotograficznego.

Futerały są już dostępne w serwisie Kickstarter. Za mniejszy zapłacimy $29 ($35 w momencie trafienia na rynek), średni kosztuje $34 ($40 w momencie trafienia na rynek), zaś największy otrzymamy w cenie $39 ($45 w momencie trafienia na rynek). Więcej informacji o Range Pouch jak również innych rozwiązaniach firmy znajdziecie na stronie www.peakdesign.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0