Peak Design Range Pouch - futerały nowej generacji

0
Michał Chrzanowski
7 Wrzesień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

System funkcjonalnych akcesoriów firmy Peak Design doczekał się nowych reprezentantów. Zaprezentowana linia Range Pouch składa się z trzech konfigurowalnych futerałów, z czego największy z nich zmieści nawet profesjonalny zoom.

Bez wątpienia Peak Design nie daje o sobie zapomnieć. Po udanych premierach toreb i plecaków fotograficznych przyszła kolej na zupełnie nowy produkt, który zwiększy możliwości i funkcjonalność całego systemu pd.

W skład zaprezentowanej serii Range Pouch wchodzą trzy futerały, które „zostały zaprojektowane na nowo“ - podkreśla producent. Dzięki rozwiązaniom znanym chociażby z kolekcji Field Pouch, do wnętrza będzie można włożyć nawet sporej wielkości obiektyw. Poza tym futerał będzie można dosyć łatwo doczepić do paska od spodni lub pasa torby fotograficznej.

 

 

Najmniejszy z futerałów został zaprojektowany z myślą o niewielkich obiektywach - kitach lub stałkach. Z kolei największy model pomieści profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy 70-200 mm f/2.8. Co więcej dzięki dołączanym separatorom będzie można podzielić wnętrze. Tym samy zmieścimy kilka mniejszych szkieł, które będą odpowiednio zabezpieczone. Oczywiście poszycie każdego z futerałów jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo podczas przenoszenia sprzętu fotograficznego.

Futerały są już dostępne w serwisie Kickstarter. Za mniejszy zapłacimy $29 ($35 w momencie trafienia na rynek), średni kosztuje $34 ($40 w momencie trafienia na rynek), zaś największy otrzymamy w cenie $39 ($45 w momencie trafienia na rynek). Więcej informacji o Range Pouch jak również innych rozwiązaniach firmy znajdziecie na stronie www.peakdesign.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
Na rynku debiutuje nowy monitor EIZO reprezentujący bardziej przystępną cenowo linię CS. Najnowszy ColorEdge CS2740 w żadnym wypadku nie może być jednak nazwany...
5
0
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0