edycja wideo

Wszystkie artykuły z tagiem: "edycja wideo" w serwisie fotopolis.pl:
Poznaj darmową alternatywę dla Adobe Premiere. Blackmagic udostępnia 8 godzin kursów programu DaVinci Resolve 15
DaVinci Resolve to fantastyczna, a co najważniejsze darmowa alternatywa dla filmowych aplikacji z pakietu Adobe. Jeśli do tej pory mieliście opory przed wypróbowaniem jej możliwości, być może zachęcą was do tego obszerne kursy udostępnione przez producenta.
5 Lut 2019
Maciej Luśtyk
1
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
19 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Avid Media Composer First - profesjonalny program do edycji wideo zupełnie za darmo
Oprogramowanie Avid do tej pory znane było głównie profesjonalistom z branży telewizyjnej i filmowej. Jednak nowe przedsięwzięcie firmy ma szansę namieszać na rynku produkcji bardziej amatorskich, udostępniając użytkownikom rozbudowany edytor zupełnie za darmo.
3 Sie 2017
Maciej Luśtyk
3
Bezpłatne warsztaty BEiKS z mikserem Sony Anycast AWS-750
BEiKS zaprasza na bezpłatne warsztaty, na których będzie można poznać i przetestować mikser Sony Anycast AWS-750, służący do realizacji materiału na żywo, a także zaznajomić się z programem do obróbki Edius 8. Zajęcia odbędą się w Warszawie, Wrocławiu i Kraśniku.
20 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Edius Pro 8 - profesjonalna edycja materiałów wideo
W ofercie firmy BEiKS pojawiła się najnowsza, 8 odsłona oprogramowania do nieliniowej obróbki materiałów wideo Edius Pro. Najnowsza wersja wprowadza więcej obsługiwanych formatów, wariantów rozdzielczości i funkcji edycji.
2 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0