nagroda

Wszystkie artykuły z tagiem: "nagroda" w serwisie fotopolis.pl:
Daido Moriyama zwycięzcą Hasselblad Award 2019
Japoński fotograf Daido Moriyama został tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody Hasselblad Foundation International Award in Photography. „Zdjęcia Moriyama odzwierciedlają surową wizję życia miasta oraz jego chaosu codziennej egzystencji i niezwykłych postaci“ - czytamy w werdykcie jury.
12 Mar 2019
Michał Chrzanowski
2
Diana Lelonek laureatką Paszportu Polityki 2019
Najważniejsze nagrody kulturalne w Polsce rozdane. Miło nam poinformować, że w kategorii Sztuki Wizualne zwyciężczynią została artystka wizualna fotografka Diana Lelonek.
8 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
4
Nagroda im. Krzysztofa Millera - konkurs na najlepszy materiał fotograficzny 2018 roku
Nagroda im. Krzysztofa Millera to konkurs, który ma nie tylko uczcić pamięć legendy fotoreportażu wojennego, lecz także ma być inspiracją i wyzwaniem, dla wszystkich, którzy mają talent, odwagę i determinację, by podążyć jego reporterskim śladem.
12 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
1
GrandFront 2016 - okładka Digital Camera Polska wyróżniona
Jury Konkursu GrandFront co roku nagradza najlepsze okładki prasowe. Miło nam poinformować, że kategorii Hobby wyróżniona została okładka magazynu fotograficznego Digital Camera Polska.
16 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Zdjęcia, dla których fotoreporterki narażają życie - przyznano nagrodę im. Anji Niedringhaus
Amerykańska fotoreporterka Adriane Ohanesian została odznaczona nagrodą im. Anji Niedringhaus, która od dwóch lat przyznawana jest przez fundację IWMF za wyjątkową odwagę w dziennikarstwie.
18 Maj 2016
Maciej Luśtyk
2
Tytuł Instagram Photographer of the Year 2015 powędrował w ręce Stacy Kranitz
Tegorocznym laureatem Instagram Photographer of the Year 2015 została amerykańska fotografka i dokumentalistka Stacy Kranitz. Za pomocą popularnego serwisu prezentuje biedę i trudne warunki mieszkańców regionu Appalachian.
18 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Nagrody TIPA 2015
Stowarzyszenie Technical Image Press Association (TIPA), które zrzesza kilkadziesiąt najważniejszych pism branżowych z kilkunastu krajów, po raz kolejny przyznało nagrody dla najlepszych produktów i technologii zaprezentowanych w zeszłym roku.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Nagrody Eisa 2014 - 2015 rozdane
Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych - EISA - jak co roku przyznało nagrody dla producentów, którzy w minionym roku wprowadzili na europejski rynek najciekawsze produkty w kilkudziesięciu kategoriach. Tradycyjnie publikujemy listę zwyciężców kategorii fotograficznych.
18 Sie 2014
Piotr Wroniewicz
0
Nagrody TIPA 2014
Stowarzyszenie Technical Image Press Association (TIPA) - zrzeszające kilkadziesiąt branżowych pism z kilkunastu krajów - przyznało po raz kolejny nagrody dla najlepszych produktów i technologii debiutujących w ubiegłym roku.
23 Kwi 2014
Michal Grzegorczyk
0
Nagrody EISA 2013-2014 rozdane
EISA - Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych - tradycyjnie przyznało nagrody dla producentów, którzy w minionym roku wprowadzili na europejski rynek najciekawsze produkty w kilkudziesięciu kategoriach. Jak zwykle publikujemy listę zwycięzców kategorii fotograficznych.
16 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0