time lapse

Wszystkie artykuły z tagiem: "time lapse" w serwisie fotopolis.pl:
Zobacz coroczne farbowanie rzeki Chicago z okazji dnia św. Patryka
Farbowanie rzeki Chicago na zielono to już tradycja, bez której mieszkańcy „wietrznego miasta“ nie potrafią sobie wyobrazić dnia św. Patryka. A dzięki kolejnej produkcji Chrisa Bieli możemy zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie na filmie poklatkowym w 4K.
19 Mar 2018
Michał Chrzanowski
0
„Alive“ to monumentalny film poklatkowy 4K, który zabierze Cię w wyjątkową podróż po najdalszych zakątkach Kanady
Przebytych blisko 5,5 tys. kilometrów i wykonanych prawie 55 tys. zdjęć - tak w liczbach prezentuje produkcja „Alive“ dokumentująca wyprawę Floriana Nicka przez dzikie lasy, wzdłuż brzegów kryształowych jezior i szczytów masywnych gór Kanady.
26 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
„Puls“: destrukcyjna siła żywiołu, z którą nie chcecie się zmierzyć
Mike Olbinski z pewnością wie jak poskromić niejedną burzę. Jeżeli nie dowierzacie zobaczcie jego najnowszą produkcją „Puls“ - robi wrażenie.
5 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
„Destination DC”, czyli ludzka twarz stolicy USA
Zapewne niejednokrotnie widzieliście time-lapse’y, które prezentują uroki natury i piękno krajobrazu. Jednak film Destination DC autorstwa Daniela Dawley’a i Jayrola San Jose ze studia Swell jest zupełnie inny niż to z czym do tej pory mogliście się zetknąć.
2 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Urbanique Chicago, czyli wyjątkowy time-lapse „wietrznego miasta“ w 4K
Chris Biela powrócił i to w bardzo dobrym stylu. Zaprezentował kolejny imponujący time-lapse Chicago. Prace nad jego produkcją trwały 8 miesięcy, zaś całość została nagrana w jakości 4K. Efekt? Zobaczcie sami - robi wrażenie.
21 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Syrp Slingshot - 100-metrowy slider
Jak sprawić, by nasz time-lapse nabrał życia? Jednym ze sposobów jest wprowadzenie ruchu aparatu za pomoca slidera. Syrp Slingshot przenosi tę technikę na zupełnie inny poziom.
16 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Paradise II, czyli wyjątkowy timelapse San Fancisco w 4K
Matthew Maniego powrócił w dobrym stylu. Zaprezentował kolejny imponujący timelapse San Fancisco. Prace nad jego produkcją trwały 3 lata, zaś całość została nagrana w jakości 4K. Efekt? Zobaczcie sami - robi wrażenie.
12 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Syrp - programowalne głowice i profesjonalne slidery filmowe
Dzięki firmie Foto7 w polskiej dystrybucji pojawiły się akcesoria firmy Syrp. Profesjonalne slidery i programowalne głowice zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wygodnym filmowaniu i zdjęciach poklatkowych.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Ten monumentalny time-lapse powstawał przez 2 lata. Było warto
Amerykański fotograf Jesse Attanasio przez ostatnie 2 lata odwiedził różne zakątki stanów zjednoczonych, fotografując piękno dzikiej natury. Efekty jego pracy możecie zobaczyć w zapierającym dech w piersiach filmie poklatkowym pod tytułem “Exhale”.
14 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Enlaps Tikee - wyższa klasa time-lapsów
Tryby umożliwiające nagrywanie filmów poklatkowych oferuje już większość aparatów, ciągle jednak wymaga to umiejętności, cierpliwości i przygotowań. Teraz wszystko stać ma się proste i wygodne jak nigdy wcześniej. Enlaps to kompletne rozwiązanie, które pozwoli na łatwe zaplanowanie, rejestrację, edycję i dzielenie się filmami w internecie. W dodatku kamera może działać przez wiele dni.
13 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0