kalendarz

Wszystkie artykuły z tagiem: "kalendarz" w serwisie fotopolis.pl:
Oto kalendarz Pirelli 2019! Za jego powstanie odpowiadał Albert Watson
Kiedy w czerwcu dowiedzieliśmy się, że za realizację najnowszego kalendarza Pirelli będzie odpowiadał Albert Watson spodziewaliśmy się iście filmowych kadrów. Dziś już wiemy, że warto było czekać. 46 wydanie rocznego kalendarza Pirelli jest zupełnie inne od pozostałych.
6 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
Wiemy, jak będzie wyglądał kalendarz Pirelli 2019. Zobaczcie zdjęcia zza kulis
W czerwcu dowiedzieliśmy się, kto stanie za sterami kolejnej edycji kalendarza. Dziś możemy już zajrzeć za kulisy produkcji i zobaczyć, czego możemy oczekiwać. Zaskoczenie?
31 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Albert Watson autorem kalendarza Pirelli 2019
Albert Watson już od przeszło 5 dekad znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych fotografów portretowych na świecie. Teraz stanie za sterami produkcji kolejnej edycji kalendarza Pirelli. W jakim kierunku podąży jego tegoroczna odsłona?
9 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Oto kalendarz Pirelli 2018. Za zdjęcia odpowiadał mistrz portretu, Tim Walker
Gdy na początku maja dowiedzieliśmy się, że fotografem wybranym do realizacji kalendarza Pirelli na rok 2018 został Tim Walker, wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się czegoś specjalnego. Dziś już wiemy, że warto było czekać.
16 Lis 2017
Michał Chrzanowski
7
Wiemy jak będzie wyglądał kalendarz Pirelli 2018. Zobaczcie zdjęcia z planu
Gdy na początku maja dowiedzieliśmy się, że fotografem wybranym do realizacji kalendarza Pirelli na rok 2018 został Tim Walker, wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się czegoś specjalnego. Dziś już wiemy, co będzie motywem przewodnim kalendarza.
9 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Tim Walker autorem kalendarza Pirelli 2018
Autorem zdjęć do kolejnej edycji najbardziej znanego kalendarza na świecie zostanie znany z ekstrawaganckiego stylu, brytyjski fotograf Tim Walker. Czego spodziewać się po najbliższym wydaniu?
5 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
PhotoBlog365: kalendarz, który pomoże stać się lepszym fotografem
Chcesz rozpocząć ciekawy projekt, ale w głowie brak pomysłów i inspiracji? Nic prostszego. Z pomocą przychodzi kalendarz PhotoBlog365, który zapewnia fotograficzne zadania na każdy dzień roku.
3 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Kalendarz Pirelli 2017 - zobaczcie, co nas czeka
Osobowość, wrażliwość i odwaga w byciu sobą - w taki sposób prezentują się kobiety najnowszego kalendarza Pirelli 2017. Przed obiektywem Petera Lindbergha stanęły najznamienitsze aktorki ze świata filmu i teatru. Teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia.
29 Lis 2016
Michał Chrzanowski
1
Wiemy, jak będzie wyglądał Kalendarz Pirelli 2017
W maju dowiedzieliśmy się, że autorem tegorocznego kalendarza po raz trzeci zostanie Peter Lindbergh. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów, a twórcy udostępniają zapowiedz, która pozwala nam zajrzeć za kulisy produkcji.
29 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1
Kalendarz Pirelli 2016 - poznaliśmy szczegóły
Znamy już nazwiska fotografa oraz kobiet, które pojawią się na zdjęciach w prestiżowym kalendarzu Pirelli na 2016 rok. Serena Williams, Yoko Ono Kathleen Kennedy i Amy Schumer stanęły przed obiektywem Annie Leibovitz.
25 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0