Wysmakowana erotyka w limitowanym kalendarzu Media Markt

Media Markt wydał elegancki kalendarz erotyczny na rok 2013 w limitowanej liczbie. W odróżnieniu od zeszłorocznego wydania kalendarza, edycja 2013 zawiera wysmakowane czarno-białe fotografie. Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak.

W nowym kalendarzu sieci Media Markt znajdziemy eleganckie, erotyczne zdjęcia modelek i subtelny product placement sprzętu elektronicznego m.in. Fujifilm i Canona. Tematyką i estetyką nawiązuje do słynnego Kalendarza Pirelli. To jednak nie koniec podobieństw - kalendarz sieci został wydrukowany jedynie w limitowanej liczbie 1200 egzemplarzy i nie będzie dostępny w sprzedaży. Zostanie przekazany najważniejszym partnerom handlowym Media Markt. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak. Sesja fotograficzna odbyła się w uzdrowisku Lądek-Długopole w Lądku Zdroju. Dodatkowo powstał making of z sesji, który można obejrzeć w serwisie Vimeo.słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13