Wysmakowana erotyka w limitowanym kalendarzu Media Markt

Media Markt wydał elegancki kalendarz erotyczny na rok 2013 w limitowanej liczbie. W odróżnieniu od zeszłorocznego wydania kalendarza, edycja 2013 zawiera wysmakowane czarno-białe fotografie. Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak.

W nowym kalendarzu sieci Media Markt znajdziemy eleganckie, erotyczne zdjęcia modelek i subtelny product placement sprzętu elektronicznego m.in. Fujifilm i Canona. Tematyką i estetyką nawiązuje do słynnego Kalendarza Pirelli. To jednak nie koniec podobieństw - kalendarz sieci został wydrukowany jedynie w limitowanej liczbie 1200 egzemplarzy i nie będzie dostępny w sprzedaży. Zostanie przekazany najważniejszym partnerom handlowym Media Markt. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak. Sesja fotograficzna odbyła się w uzdrowisku Lądek-Długopole w Lądku Zdroju. Dodatkowo powstał making of z sesji, który można obejrzeć w serwisie Vimeo.słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0