Wysmakowana erotyka w limitowanym kalendarzu Media Markt

Media Markt wydał elegancki kalendarz erotyczny na rok 2013 w limitowanej liczbie. W odróżnieniu od zeszłorocznego wydania kalendarza, edycja 2013 zawiera wysmakowane czarno-białe fotografie. Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak.

W nowym kalendarzu sieci Media Markt znajdziemy eleganckie, erotyczne zdjęcia modelek i subtelny product placement sprzętu elektronicznego m.in. Fujifilm i Canona. Tematyką i estetyką nawiązuje do słynnego Kalendarza Pirelli. To jednak nie koniec podobieństw - kalendarz sieci został wydrukowany jedynie w limitowanej liczbie 1200 egzemplarzy i nie będzie dostępny w sprzedaży. Zostanie przekazany najważniejszym partnerom handlowym Media Markt. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak. Sesja fotograficzna odbyła się w uzdrowisku Lądek-Długopole w Lądku Zdroju. Dodatkowo powstał making of z sesji, który można obejrzeć w serwisie Vimeo.słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18