Fotografia aktu to twoja pasja? Już niebawem ruszają praktyczne weekendowe warsztaty z markami Tokina i Quadralite

0
Maciej Luśtyk
7 Czerwiec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Sklep Foto ABC zaprasza w weekend 23-25 czerwca do Rzepiszewa na warsztaty “Fotografia Aktu” prowadzone przez Piotra Nadolskiego. Oprócz obszernej wiedzy teoretycznej i intensywnych zajęć praktycznych uczestnicy otrzymają także możliwość przetestowania lamp Quadralite i obiektywów Tokina.

W weekend 23-25 czerwca dworek w Rzepiszewie stanie się bazą dla kompleskowych warsztatów fotografii aktu. Zajęcia rozpocznie piątkowe wprowadzenie Piotra Nadolskiego, który przez kolejne dwa dni będzie dzielił się z uczestnikami wiedzą praktyczną i teoretyczną na temat tej dziedziny fotografii.

Program warsztatów poruszy takie zagadnienia, jak m.in: proces przygotowania sesji, aspekty prawne fotografii aktu, sposoby pozyskiwania modelek, praca z oświetleniem studyjnym i naturalnym, dobór właściwej optyki i postprodukcja w popularnych programach do edycji zdjęć.

Harmonogram warsztatów:

Piątek 23.06.2017

 • 18.00 - przyjazd i zakwaterowanie
 • 19.30 - 20.30 - wstęp do Warsztatów - prowadzenie: Piotr Nadolski
 • 20.30 - kolacja

Sobota 24.06.2017

 • 09.00 - śniadanie
 • 11.00 - 19.00 - część warsztatowa - sesje z modelkami.
 • 14.00 - obiad
 • 19.00 - kolacja

Niedziela 25.06.2017

 • 09.00 - śniadanie
 • 10.00 - 16.00 - część warsztatowa - sesje z modelkami
 • 14.00 - obiad
 • 16.00 - zakończenie warsztatów

Warsztaty odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2017 roku, w Dworku Rzepiszew, pod adresem Rzepiszew 51. Koszt udziału w warsztatach to 650 zł. Cena obejmuje zajęcia, sesje z modelkami, zakwaterowanie i wyżywienie.

Podczas trwania warsztatów uczestnicy będą mieli okazję korzystać z całej gamy sprzętu oświetleniowego marki Quadralite oraz optyki Tokina.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod adresem foto@fotoabc.com. Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Archiwum jest miejscem rozmaitych sekretów. Czy nie jest nim również fotograficzna ciemnia albo pracownia fotografa? Było tak z pewnością w przypadku Marka...
14
0
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja Jaroszewicza w Ney Gallery & Prints
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja...
Autor zdjęć do ponad 50 filmów. Ma na swoim koncie liczne produkcje fabularne, a także dokumentalne, seriale, widowiska telewizyjne i prezentacje multimedialne. Całe...
21
0
Jak tworzyć fotografie, które maja znaczenie? Sputnik nadlatuje nad Warszawę z trzema wystawami
Jak tworzyć fotografie, które maja znaczenie? Sputnik nadlatuje nad Warszawę z trzema wystawami
“Polska - stan badań” - najnowszy projekt kolektywu Sputnik Photos rozgrywa się na przecięciu pytań o Polskę i kondycję współczesnej fotografii. Wystawy sześciu...
10
1
Powiązane artykuły