Fotografia aktu to twoja pasja? Już niebawem ruszają praktyczne weekendowe warsztaty z markami Tokina i Quadralite

0
Maciej Luśtyk
7 Czerwiec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Sklep Foto ABC zaprasza w weekend 23-25 czerwca do Rzepiszewa na warsztaty “Fotografia Aktu” prowadzone przez Piotra Nadolskiego. Oprócz obszernej wiedzy teoretycznej i intensywnych zajęć praktycznych uczestnicy otrzymają także możliwość przetestowania lamp Quadralite i obiektywów Tokina.

W weekend 23-25 czerwca dworek w Rzepiszewie stanie się bazą dla kompleskowych warsztatów fotografii aktu. Zajęcia rozpocznie piątkowe wprowadzenie Piotra Nadolskiego, który przez kolejne dwa dni będzie dzielił się z uczestnikami wiedzą praktyczną i teoretyczną na temat tej dziedziny fotografii.

Program warsztatów poruszy takie zagadnienia, jak m.in: proces przygotowania sesji, aspekty prawne fotografii aktu, sposoby pozyskiwania modelek, praca z oświetleniem studyjnym i naturalnym, dobór właściwej optyki i postprodukcja w popularnych programach do edycji zdjęć.

Harmonogram warsztatów:

Piątek 23.06.2017

 • 18.00 - przyjazd i zakwaterowanie
 • 19.30 - 20.30 - wstęp do Warsztatów - prowadzenie: Piotr Nadolski
 • 20.30 - kolacja

Sobota 24.06.2017

 • 09.00 - śniadanie
 • 11.00 - 19.00 - część warsztatowa - sesje z modelkami.
 • 14.00 - obiad
 • 19.00 - kolacja

Niedziela 25.06.2017

 • 09.00 - śniadanie
 • 10.00 - 16.00 - część warsztatowa - sesje z modelkami
 • 14.00 - obiad
 • 16.00 - zakończenie warsztatów

Warsztaty odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2017 roku, w Dworku Rzepiszew, pod adresem Rzepiszew 51. Koszt udziału w warsztatach to 650 zł. Cena obejmuje zajęcia, sesje z modelkami, zakwaterowanie i wyżywienie.

Podczas trwania warsztatów uczestnicy będą mieli okazję korzystać z całej gamy sprzętu oświetleniowego marki Quadralite oraz optyki Tokina.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod adresem foto@fotoabc.com. Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
7
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
94
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły