Akt

Wszystkie artykuły z tagiem: "Akt" w serwisie fotopolis.pl:
Cenzura nie pozwala ci prezentować swoich prac w internecie? Facebook rozważy złagodzenie polityki dotyczącej nagości
Jak to jest, że na facebooku łatwiej umieścić materiały zawierające przemoc niż kobiecy akt? Być może sytuacja zmieni się na lepsze. Pod naciskiem organizacji NCAC facebook zgodził się włączyć w dyskusję na temat obowiązujących na platformie “standardów społeczności”.
7 Cze 2019
Maciej Luśtyk
3
Negliż - nowy kwartalnik poświęcony polskiej fotografii aktu
Jeśli fotografia aktu to Wasza pasja, mamy dobrą wiadomość. Na rynku debiutuje nowy kwartalnik, którego celem jest popularyzacja polskiej niezależnej sceny fotografii aktu. Oficjalna premiera już 29 września.
18 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Fotografia aktu to twoja pasja? Już niebawem ruszają praktyczne weekendowe warsztaty z markami Tokina i Quadralite
Sklep Foto ABC zaprasza w weekend 23-25 czerwca do Rzepiszewa na warsztaty “Fotografia Aktu” prowadzone przez Piotra Nadolskiego. Oprócz obszernej wiedzy teoretycznej i intensywnych zajęć praktycznych uczestnicy otrzymają także możliwość przetestowania lamp Quadralite i obiektywów Tokina.
7 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Piękno kobiecego ciała w obiektywie Wacława Wantucha
Wacław Wantuch to postać legendarna. Najbardziej rozpoznawalny współczesny polski fotograf kobiecego aktu - rzeźbiarz, który zamiast dłuta używa światła. Dziś w Leica 6x7 Gallery Warszawa odbędzie się spotkanie z artystą.
16 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
100 najpiękniejszych Dunek
Zobaczcie akty pięknych Skandynawek, które ukazały się w ekskluzywnym albumie "100 Great Danes".
2 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotografii aktu z Wacławem Wantuchem
Zapraszamy na warsztaty fotografii aktu z jednym z najwybitniejszych w tej dziedzinie polskich fotografów - Wacławem Wantuchem. Uczestnicy będą mogli w niewielkich grupach doskonalić swój warsztat w przygotowanym studio oraz uczestniczyć w zajęciach praktycznych z postprodukcji. Warsztaty trwają trzy dni w Zagórzanach koło Krakowa. Chętni mogą wybrać jeden z trzech dostępnych terminów.
16 Maj 2013
Patryk Wiśniewski
0
Robby Cyron "Nath" - recenzja albumu
Natalia Siwiec wypłynęła na szersze wody medialne podczas Euro 2012, gdy została "wypatrzona" na trybunach przez fotoreporterów. Następnie mieliśmy okazję podziwiać jej wdzięki w popularnych czasopismach dla mężczyzn. Album "Nath" jest próbą odkrycia trochę innego wizerunku Natalii.
13 Lut 2013
Marcin Falana
0
Wysmakowana erotyka w limitowanym kalendarzu Media Markt
Media Markt wydał elegancki kalendarz erotyczny na rok 2013 w limitowanej liczbie. W odróżnieniu od zeszłorocznego wydania kalendarza, edycja 2013 zawiera wysmakowane czarno-białe fotografie. Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak.
19 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Akty z lat 20. we Wrocławiu
Zapraszamy na otwarcie wystawy heliograwiur Walerego - Stanisława Juliana Ignacego Ostroroga, które odbędzie się w piątek, 8 lipca o godz. 17:00 we Wrocławiu. W Dolnośląskim Centrum Fotografii "Domek Romański" można będzie zobaczyć akty z lat 20. XX wieku ze zbiorów kolekcjonera fotografii - Zygmunta Wielowiejskiego.
1 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Zdjęcia erotyczne z początku XX wieku ponownie w Fotoplastikonie Warszawskim
Zdjęcia erotyczne z początku XX wieku będziemy mogli zobaczyć w oficynie kamienicy w al. Jerozolimskich 51 w Warszawie 29 i 30 kwietnia. Wystawa pokazująca piękno kobiecego ciała uchwycone na 48 niezwykłych fotografiach będzie prezentowana jedynie przez dwa wieczory, w godz. 20:00-22:00. Bilety do nabycia w Fotoplastikonie Warszawskim. Liczba miejsc ograniczona!
14 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0