Kalendarz Lavazza 2014

Ukazał się kalendarz Lavazza na rok 2014. Tytuł najnowszej edycji to "Inspiring Chefs". Autorem zdjęć przedstawiających słynnych szefów kuchni jest Martin Schoeller.

Dziś ukazał się kalendarz Lavazza na 2014 rok. 22. edycja kalendarza nosi tytuł "Inspiring Chefs", a zdjęcia przedstawiają słynnych szefów kuchni. Na fotografiach znaleźli się: Ferran i Albert Adria, Michel Bras, Massimo Bottura, Antonino Cannavacciuolo, Carlo Cracco oraz Davide Oldani. Autorem zdjęć jest niemiecki fotograf Martin Schoeller.


Martin Schoeller to fotograf urodzony w 1968 roku w Monachium, od wielu lat żyjący i pracujący w Nowym Jorku. W latach 1993 - 96 był asystentem Annie Leibovitz, a od 1999 roku fotografuje dla magazynu The New Yorker. Zasłynął serią portretów celebrytów, których fotografował szerokokątnym obiektywem z niewielkiej odległości.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8