Kalendarz Lavazza 2011

Ukazał się kalendarz Lavazza na rok 2011. Tytuł najnowszego wydawnictwa producenta znakomitej kawy to "Falling in love in Italy". We Włoszech próbuje się zakochać Mark Seliger, który jest autorem zdjęć do tego prestiżowego kalendarza. Już dziś prezentujemy fotografie, które się w nim znalazły.
fot. Mark Seliger

"Falling in love in Italy" to oficjalny tytuł 19. edycji prestiżowego kalendarza Lavazza, który stał się obiektem kultu dla kolekcjonerów i entuzjastów fotografii z całego świata.

Kolejnym po Annie Leibovitz i Milesie Aldridge fotografem, który został poproszony o interpretację włoskiego ducha został amerykański fotograf Mark Seliger. W zdjęciach stworzonych do kalendarza stara się on uchwycić romantyczną, zmysłową atmosferę towarzyszącą spotkaniom zakochanych. W swoich pracach fotograf z humorem eksperymentuje z klasycznym włoskim krajobrazem. Nawiązuje również do wizerunku Włoch, jako kraju miłości, piękna i sztuki. Sześć różnych historii to sześć intymnych momentów z udziałem jego, jej i kawy.

Więcej informacji o wydawnictwie znajdziemy na stronie: www.2011.lavazza.com.
fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2