Kalendarz Lavazza 2011

Ukazał się kalendarz Lavazza na rok 2011. Tytuł najnowszego wydawnictwa producenta znakomitej kawy to "Falling in love in Italy". We Włoszech próbuje się zakochać Mark Seliger, który jest autorem zdjęć do tego prestiżowego kalendarza. Już dziś prezentujemy fotografie, które się w nim znalazły.
fot. Mark Seliger

"Falling in love in Italy" to oficjalny tytuł 19. edycji prestiżowego kalendarza Lavazza, który stał się obiektem kultu dla kolekcjonerów i entuzjastów fotografii z całego świata.

Kolejnym po Annie Leibovitz i Milesie Aldridge fotografem, który został poproszony o interpretację włoskiego ducha został amerykański fotograf Mark Seliger. W zdjęciach stworzonych do kalendarza stara się on uchwycić romantyczną, zmysłową atmosferę towarzyszącą spotkaniom zakochanych. W swoich pracach fotograf z humorem eksperymentuje z klasycznym włoskim krajobrazem. Nawiązuje również do wizerunku Włoch, jako kraju miłości, piękna i sztuki. Sześć różnych historii to sześć intymnych momentów z udziałem jego, jej i kawy.

Więcej informacji o wydawnictwie znajdziemy na stronie: www.2011.lavazza.com.
fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0