Kalendarz Lavazza 2011

Ukazał się kalendarz Lavazza na rok 2011. Tytuł najnowszego wydawnictwa producenta znakomitej kawy to "Falling in love in Italy". We Włoszech próbuje się zakochać Mark Seliger, który jest autorem zdjęć do tego prestiżowego kalendarza. Już dziś prezentujemy fotografie, które się w nim znalazły.
fot. Mark Seliger

"Falling in love in Italy" to oficjalny tytuł 19. edycji prestiżowego kalendarza Lavazza, który stał się obiektem kultu dla kolekcjonerów i entuzjastów fotografii z całego świata.

Kolejnym po Annie Leibovitz i Milesie Aldridge fotografem, który został poproszony o interpretację włoskiego ducha został amerykański fotograf Mark Seliger. W zdjęciach stworzonych do kalendarza stara się on uchwycić romantyczną, zmysłową atmosferę towarzyszącą spotkaniom zakochanych. W swoich pracach fotograf z humorem eksperymentuje z klasycznym włoskim krajobrazem. Nawiązuje również do wizerunku Włoch, jako kraju miłości, piękna i sztuki. Sześć różnych historii to sześć intymnych momentów z udziałem jego, jej i kawy.

Więcej informacji o wydawnictwie znajdziemy na stronie: www.2011.lavazza.com.
fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4