Kalendarz Lavazza 2011

Ukazał się kalendarz Lavazza na rok 2011. Tytuł najnowszego wydawnictwa producenta znakomitej kawy to "Falling in love in Italy". We Włoszech próbuje się zakochać Mark Seliger, który jest autorem zdjęć do tego prestiżowego kalendarza. Już dziś prezentujemy fotografie, które się w nim znalazły.
fot. Mark Seliger

"Falling in love in Italy" to oficjalny tytuł 19. edycji prestiżowego kalendarza Lavazza, który stał się obiektem kultu dla kolekcjonerów i entuzjastów fotografii z całego świata.

Kolejnym po Annie Leibovitz i Milesie Aldridge fotografem, który został poproszony o interpretację włoskiego ducha został amerykański fotograf Mark Seliger. W zdjęciach stworzonych do kalendarza stara się on uchwycić romantyczną, zmysłową atmosferę towarzyszącą spotkaniom zakochanych. W swoich pracach fotograf z humorem eksperymentuje z klasycznym włoskim krajobrazem. Nawiązuje również do wizerunku Włoch, jako kraju miłości, piękna i sztuki. Sześć różnych historii to sześć intymnych momentów z udziałem jego, jej i kawy.

Więcej informacji o wydawnictwie znajdziemy na stronie: www.2011.lavazza.com.
fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger

fot. Mark Seliger
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!