fotografia na wakacjach

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia na wakacjach" w serwisie fotopolis.pl:
Wakacyjny niezbędnik 2018. Zobacz, co warto zabrać ze sobą na fotograficzny wypad
Lato i wakacyjne wyjazdy to świetny czas na doskonalenie fotograficznych umiejętności. Co można, co warto, a co trzeba spakować w tym roku do wakacyjnej torby? Sprawdźcie nasze typy!
5 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
2
Jak zrobić udane zdjęcia na wakacjach z rodziną?
Niektórzy twierdzą, że nie da się połączyć wakacji z rodziną z wartościowymi zdjęciami. Są jedna sposoby, aby nie tylko spędzić wartościowy czas z ukochanymi, ale też zrobić zdjęcia, z których będziesz zadowolony.
4 Lip 2018
Krzysztof Basel
0
Jak fotografować polskie góry? Pytamy eksperta, Karola Nienartowicza
Ciekawe zdjęcia można robić nawet w południe, w środku lata - przekonuje jeden z najlepszych polskich fotografów górskich Karol Nienartowicz. Zapytaliśmy go o to, jak fotografować podczas wakacji, co zabrać ze sobą w plener, oraz, jeśli nie w Tatry, to dokąd.
28 Cze 2018
Maciej Zieliński
7
Wybierasz się w te miejsca na wakacje? Zobacz, czego nie możesz fotografować, by nie zostać tam na dłużej
Wakacje to czas, kiedy chętnie robimy zdjęcia. Jednak są pewne miejsca, w których fotografowanie jest nie tylko zabronione, lecz także surowo karane. Zobaczcie więc, gdzie lepiej nie sięgać po aparat.
27 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
10 wakacyjnych foto-gadżetów na każdą kieszeń
Nieważne czy w te wakacje wybierasz się w samotną podróż z aparatem czy może zamierzasz spędzić je z rodziną na plaży. Oto 10 gadżetów, które ułatwią Ci fotografowanie podczas letnich foto-eskapad.
18 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Zanim wyruszysz, czyli jak przygotować się na wakacyjną fotowyprawę!
Czego nie może zabraknąć w Twojej fotograficznej torbie? Jak wybrać optykę i zadbać o bezpieczeństwo? Podpowiadamy jak przygotować się na wakacyjne fotografowanie!
5 Cze 2018
Maciej Zieliński
0
Wakacyjne BHP, czyli jak dbać o sprzęt fotograficzny w czasie letnich podróży
Lato tuż za rogiem, a wraz z nim niezliczona ilość okazji na fotografowanie. Nieważne jednak czy wybierasz się w daleką podróż czy tylko na weekendowy wypad za miasto, warto wiedzieć jak obchodzić się ze sprzętem, by nie zawiódł nas w kluczowych momentach. I co robić, gdy już tak się stanie.
5 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Konkurs "Nurkowanie"
Jeszcze do połowy sierpnia można przesyłać prace na konkurs fotograficzny organizowany przez Centrum Nurkowe Buddy. Zdjęcia powinny być związane tematycznie z nurkowaniem, ale nie muszą być wykonane koniecznie pod wodą. To temat nie tylko dla nurków, ale również dla kreatywnych fotografów. Do wygrania miejsce na safarii nurkowym oraz sprzęt nurkowy markowych firm.
4 Sie 2011
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty z podstaw fotografii w Beskidzie Niskim
Warsztaty w Buczynowej Dolinie skierowane są do wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się poprawnie komponować zdjęcia i osiągać zamierzone efekty fotograficzne. Warsztaty odbędą się w dniach 1-5 oraz 5-7 sierpnia 2011 w Beskidzie Niskim.
18 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Internetowy miesięcznik FotoGeA.com, nr 7/8
Można już pobierać wakacyjny numer internetowego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com. Znajdziemy w nim m.in: relacje z podróży po Fidżi, Maderze, Chorwacji, Teneryfie, Wilnie oraz Kurpiach, dużo zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne.
13 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0