Internetowy miesięcznik FotoGeA.com, nr 7/8

0
Marcin Grabowiecki
13 Lipiec 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
Można już pobierać wakacyjny numer internetowego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com. Znajdziemy w nim m.in: relacje z podróży po Fidżi, Maderze, Chorwacji, Teneryfie, Wilnie oraz Kurpiach, dużo zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne.

FotoGeA.com to bezpłatny, elektroniczny magazyn o fotografowaniu i podróżach. Publikowany jest formacie pdf.

Lekturę wakacyjnego numeru FotoGeA.com zaczynamy od relacji Agnes Lecznar-Wons z podwodnego safari na Fidżi. Zbyszek Borys zaprasza na spacer po Zarzeczu - artystycznej dzielnicy Wilna. Chorwacja jest celem licznych wakacyjnych wypraw Polaków, o kilku swoich fascynacjach oraz zdziwieniach związanych z tym krajem pisze Marek Waśkiel. Agnieszka Sowińska objechała prawie wszystkie szosy i przeszła prawie wszystkie ścieżki Madery. Z jej podróży pozostało zafascynowanie przyrodą i kuchnią wyspy. Daniel Staniszewski i Agnieszka Muszyńska opisują jak skutecznie i ciekawie zwiedzać Teneryfę z małymi dziećmi. Warto zapamiętać ich porady a wakacje z naszymi maluchami na pewno będą udane. Na Kurpie zabiera nas Mariusz Kowalewski jak zwykle nie zapominając o ich kulinarnych atrakcjach.

W numerze znalazło się równiez miejsce na felietony i krótki przegląd nowości sprzętowych.

Aby otrzymać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea w formie pliku pdf należy wypełnić formularz na stronie: www.fotogea.com.


Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Pewnego razu we wschodnim Londynie - angielska stolica lat 70. i 80. na nieznanych zdjęciach Paula Trevora
Pewnego razu we wschodnim Londynie - angielska stolica lat 70. i 80. na nieznanych zdjęciach Paula...
Paul Trevor od kilkudziesięciu lat fotografuje mieszkańców londyńskiego East Endu. Właśnie ukazała się pierwsza książka z serii poświęconej kultowej dzielnicy. Pozycja...
23
2
Portretprowincji.pl - 360-stronicowy album opowiadający o Polsce, której nie zobaczysz w telewizji
Portretprowincji.pl - 360-stronicowy album opowiadający o Polsce, której nie zobaczysz w telewizji
Trwa zbiórka na wydanie albumu „portretprowincji.pl”, niezwykłego dokumentu będącego zapisem ponad sześcioletniej podróży przez małomiasteczkową Polskę.
155
1
Szykujesz się na jesienny plener? Podbij go z nowym numerem Digital Camera Polska
Szykujesz się na jesienny plener? Podbij go z nowym numerem Digital Camera Polska
Do salonów prasowych trafiło październikowe wydanie Digital Camera Polska, a w nim m.in. porady dot. fotografii pejzażowej, wywiad z Toddem Hido oraz testy głowic...
0
0