Internetowy miesięcznik FotoGeA.com, nr 7/8

Można już pobierać wakacyjny numer internetowego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com. Znajdziemy w nim m.in: relacje z podróży po Fidżi, Maderze, Chorwacji, Teneryfie, Wilnie oraz Kurpiach, dużo zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne.

FotoGeA.com to bezpłatny, elektroniczny magazyn o fotografowaniu i podróżach. Publikowany jest formacie pdf.

Lekturę wakacyjnego numeru FotoGeA.com zaczynamy od relacji Agnes Lecznar-Wons z podwodnego safari na Fidżi. Zbyszek Borys zaprasza na spacer po Zarzeczu - artystycznej dzielnicy Wilna. Chorwacja jest celem licznych wakacyjnych wypraw Polaków, o kilku swoich fascynacjach oraz zdziwieniach związanych z tym krajem pisze Marek Waśkiel. Agnieszka Sowińska objechała prawie wszystkie szosy i przeszła prawie wszystkie ścieżki Madery. Z jej podróży pozostało zafascynowanie przyrodą i kuchnią wyspy. Daniel Staniszewski i Agnieszka Muszyńska opisują jak skutecznie i ciekawie zwiedzać Teneryfę z małymi dziećmi. Warto zapamiętać ich porady a wakacje z naszymi maluchami na pewno będą udane. Na Kurpie zabiera nas Mariusz Kowalewski jak zwykle nie zapominając o ich kulinarnych atrakcjach.

W numerze znalazło się równiez miejsce na felietony i krótki przegląd nowości sprzętowych.

Aby otrzymać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea w formie pliku pdf należy wypełnić formularz na stronie: www.fotogea.com.


Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6