Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Konkurs "Nurkowanie"

Jeszcze do połowy sierpnia można przesyłać prace na konkurs fotograficzny organizowany przez Centrum Nurkowe Buddy. Zdjęcia powinny być związane tematycznie z nurkowaniem, ale nie muszą być wykonane koniecznie pod wodą. To temat nie tylko dla nurków, ale również dla kreatywnych fotografów. Do wygrania miejsce na safarii nurkowym oraz sprzęt nurkowy markowych firm.
0

Autor: Marcin Grabowiecki

4 Sierpień 2011
Artykuł na: 2-3 minuty

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, w którym główną nagrodą jest pobyt na Safari nurkowym - St.Johns (w terminie 5-12.11.2011). Nagrodami za zajęcie 2 i 3 miejsca są rabaty na zakup sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Buddy. Na zwycięzców czekają również nagrody rzeczowe od sponsorów.

Zdjęcia o tematyce "Nurkowanie" można przesyłać do 15 sierpnia 2011.

Fotografię, wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać poprzez stronę: www.buddy.pl lub forum-nuras.com. Formularz wraz ze specjalnie przygotowanym programem do przesyłania zdjęć jest dostępny na dole strony. Jeden uczestnik może zgłosić jedną fotografię.

Od 16 sierpnia do 15 września zdjęcia będą oceniane przez użytkowników "forum-nuras", strony www.buddy.pl oraz fanów Centrum Nurkowego Buddy na Facebooku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 15 września 2011.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.buddy.pl oraz na forum-nuras.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Właśnie poznaliśmy wyniki konkursu im. Krzysztofa Millera „Odwaga patrzenia”. Główną nagrodę zdobywa projekt z jednej strony aktualny, a z drugiej uniwersalny, ale...
21
1
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
Niegdyś jeden z najbardziej odosobnionych ośrodków buddyzmu tybetańskiego, dziś jest sezonową atrakcją turystyczną. O regionie Ladakhu opowiada Jakub Śliwa w książce „Cicha mantra"
15
0
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
114
1