Konkurs "Nurkowanie"

Jeszcze do połowy sierpnia można przesyłać prace na konkurs fotograficzny organizowany przez Centrum Nurkowe Buddy. Zdjęcia powinny być związane tematycznie z nurkowaniem, ale nie muszą być wykonane koniecznie pod wodą. To temat nie tylko dla nurków, ale również dla kreatywnych fotografów. Do wygrania miejsce na safarii nurkowym oraz sprzęt nurkowy markowych firm.
0
Marcin Grabowiecki
4 Sierpień 2011
Artykuł na: minutę

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, w którym główną nagrodą jest pobyt na Safari nurkowym - St.Johns (w terminie 5-12.11.2011). Nagrodami za zajęcie 2 i 3 miejsca są rabaty na zakup sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Buddy. Na zwycięzców czekają również nagrody rzeczowe od sponsorów.

Zdjęcia o tematyce "Nurkowanie" można przesyłać do 15 sierpnia 2011.

Fotografię, wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać poprzez stronę: www.buddy.pl lub forum-nuras.com. Formularz wraz ze specjalnie przygotowanym programem do przesyłania zdjęć jest dostępny na dole strony. Jeden uczestnik może zgłosić jedną fotografię.

Od 16 sierpnia do 15 września zdjęcia będą oceniane przez użytkowników "forum-nuras", strony www.buddy.pl oraz fanów Centrum Nurkowego Buddy na Facebooku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 15 września 2011.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.buddy.pl oraz na forum-nuras.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards. Zobaczcie wyróżnione zdjęcia!
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards. Zobaczcie wyróżnione zdjęcia!
Aż 10 Polaków znalazło się w finale jubileuszowej, 10 edycji tego popularnego konkursu fotografii ulicznej. Zwycięzców już niebawem wyłoni jury, któremu przewodniczy sam Martin Parr.
7
0
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019. Polacy wśród wyróżnionych
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019....
Dobiegła końca kolejna, 11. już edycja Insight Investment Astronomy Photographer of the Year - największego konkursu poświęconego astrofografii. Zwycięskie prace jak...
28
1
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Piękna, bezlitosna i zagrożona - tak prezentuje się przyroda na zdjęciach wyróżnionych w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii natury na świecie. Zobaczcie...
226
2