Konkurs "Nurkowanie"

0
Marcin Grabowiecki
4 Sierpień 2011
Artykuł na: minutę
Jeszcze do połowy sierpnia można przesyłać prace na konkurs fotograficzny organizowany przez Centrum Nurkowe Buddy. Zdjęcia powinny być związane tematycznie z nurkowaniem, ale nie muszą być wykonane koniecznie pod wodą. To temat nie tylko dla nurków, ale również dla kreatywnych fotografów. Do wygrania miejsce na safarii nurkowym oraz sprzęt nurkowy markowych firm.

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, w którym główną nagrodą jest pobyt na Safari nurkowym - St.Johns (w terminie 5-12.11.2011). Nagrodami za zajęcie 2 i 3 miejsca są rabaty na zakup sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Buddy. Na zwycięzców czekają również nagrody rzeczowe od sponsorów.

Zdjęcia o tematyce "Nurkowanie" można przesyłać do 15 sierpnia 2011.

Fotografię, wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać poprzez stronę: www.buddy.pl lub forum-nuras.com. Formularz wraz ze specjalnie przygotowanym programem do przesyłania zdjęć jest dostępny na dole strony. Jeden uczestnik może zgłosić jedną fotografię.

Od 16 sierpnia do 15 września zdjęcia będą oceniane przez użytkowników "forum-nuras", strony www.buddy.pl oraz fanów Centrum Nurkowego Buddy na Facebooku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 15 września 2011.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.buddy.pl oraz na forum-nuras.com.
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Zobacz wyjątkowy świat ptaków na zdjęciach laureatów jubileuszowej, dziesiątej edycji Audubon Photography Awards.
0
0
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a...
454
1
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania...
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam...
23
2