fotografia wakacyjna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia wakacyjna" w serwisie fotopolis.pl:
Jak zrobić udane zdjęcia na wakacjach z rodziną?
Niektórzy twierdzą, że nie da się połączyć wakacji z rodziną z wartościowymi zdjęciami. Są jedna sposoby, aby nie tylko spędzić wartościowy czas z ukochanymi, ale też zrobić zdjęcia, z których będziesz zadowolony.
4 Lip 2018
Krzysztof Basel
0
10 cech idealnego aparatu na wakacje. Sprawdź zanim kupisz
Wszystkim zależy na jakościowych zdjęciach z wakacji. Warto więc wyposażyć się w aparat dobry, ale w rozsądnej cenie. Radzimy, na jakie cechy zwracać uwagę, by podjąć dobrą decyzję.
3 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
10 wakacyjnych foto-gadżetów na każdą kieszeń
Nieważne czy w te wakacje wybierasz się w samotną podróż z aparatem czy może zamierzasz spędzić je z rodziną na plaży. Oto 10 gadżetów, które ułatwią Ci fotografowanie podczas letnich foto-eskapad.
18 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Zanim wyruszysz, czyli jak przygotować się na wakacyjną fotowyprawę!
Czego nie może zabraknąć w Twojej fotograficznej torbie? Jak wybrać optykę i zadbać o bezpieczeństwo? Podpowiadamy jak przygotować się na wakacyjne fotografowanie!
5 Cze 2018
Maciej Zieliński
0
Wakacyjne BHP, czyli jak dbać o sprzęt fotograficzny w czasie letnich podróży
Lato tuż za rogiem, a wraz z nim niezliczona ilość okazji na fotografowanie. Nieważne jednak czy wybierasz się w daleką podróż czy tylko na weekendowy wypad za miasto, warto wiedzieć jak obchodzić się ze sprzętem, by nie zawiódł nas w kluczowych momentach. I co robić, gdy już tak się stanie.
5 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Z plecakiem, rowerem, z dziećmi - zobacz jak podróżują fotografowie
O czym należy pamiętać podczas podróży? Jak skutecznie zadbać o sprzęt? Co ze sobą zabrać, a czym nie zaprzątać głowy? Na te i inne pytania odpowiadają fotografowie, dla których podróże to jeden ze sposobów na życie.
5 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Konkurs "Nurkowanie"
Jeszcze do połowy sierpnia można przesyłać prace na konkurs fotograficzny organizowany przez Centrum Nurkowe Buddy. Zdjęcia powinny być związane tematycznie z nurkowaniem, ale nie muszą być wykonane koniecznie pod wodą. To temat nie tylko dla nurków, ale również dla kreatywnych fotografów. Do wygrania miejsce na safarii nurkowym oraz sprzęt nurkowy markowych firm.
4 Sie 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia z podróży" - nowe warsztaty Akademii Nikona
Jak sprawić, by po wakacjach w naszym albumie pojawiły się nie tylko kolejne zdjęcia z urlopu, ale fotografie z podróży, które budzić będą prawdziwe emocje i żywe wspomnienia? Jak zachować się, fotografując obcych ludzi i nieznane kultury? Jak zrobić selekcję zdjęć z wyprawy do prezentacji?
20 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0