Światłem malowane

Wszystkie artykuły z tagiem: "Światłem malowane" w serwisie fotopolis.pl:
Światłem malowane - inspiracje, część 10
Przez ostatnich kilka tygodni Szymon Kobusiński opisywał różne zagadnienia związane z oświetleniem w fotografii. Dziś prezentujemy dziesiąty, ostatni odcinek cyklu "Światłem malowane". Autor pisze w nim o źródłach inspiracji, nie tylko oświetleniowych, ale szerzej - fotograficznych.
5 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Światłem malowane - oświetlanie kilku planów zdjęciowych, część 9
Prezentujemy dziewiąty, przedostatni odcinek cyklu "Światłem malowane". Szymon Kobusiński opisuje w nim zagadnienia związane z oświetlaniem kilku planów zdjęciowych. Zapraszamy do lektury.
30 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Światłem malowane - modelowanie światła, część 8
Zapraszamy do zapoznania się z ósmym odcinkiem cyklu "Światłem malowane". Autor - fotograf Szymon Kobusiński - opisuje w nim różne metody modelowania światła. Zachęcamy do lektury.
22 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Światłem malowane - korekcja temperatury barwowej, część 7
Prezentujemy siódmy, nieco spóźniony, odcinek cyklu "Światłem malowane". Autor - fotograf Szymon Kobusiński - tym razem omawia zagadnienia związane z korekcją temperatury barwowej. Zapraszamy do lektury.
18 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Światłem malowane - światło w portrecie i fotografii modowej, część 6
Zapraszamy na szósty odcinek cyklu "Światłem malowane". Tym razem znany fotograf - Szymon Kobusiński - opowiada czytelnikom fotopolis jakie źródła światła wykorzystuje się w fotografii portretowej i fotografii mody. Jak uzyskać efekt "beauty" - bezcieniowy charakter światła? Przeczytajcie koniecznie!
8 Sie 2009
Marta Majewska
0
Światłem malowane - kontrastowe źródła światła, część 5
Zapraszamy na piątą część cyklu artykułów Szymona Kobusińskiego poświęconych światłu w fotografii. W tym tygodniu w "Światłem malowane" można przeczytać o kontrastowych źródłach światła. Zachęcamy do lektury.
1 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Światłem malowane - światło rozproszone, część 4
Zapraszamy do lektury czwartej części cyklu artykułów Szymona Kobusińskiego poświęconych światłu w fotografii. W dzisiejszym "Światłem malowane" autor opowiada o swoich doświadczeniach z rozproszonym światłem fleszowym. Podpowiada jak uzyskać efekt miękkiego oświetlenia i jak zwykle prezentuje wiele ciekawych patentów.
25 Lip 2009
Marta Majewska
0
Światłem malowane - rodzaje światła błyskowego, część 3
Zapraszamy do lektury trzeciej części cyklu artykułów Szymona Kobusińskiego poświęconych światłu w fotografii. W dzisiejszym "Światłem malowane" autor opisuje różne rodzaje światła błyskowego.
19 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Światłem malowane - światło błyskowe w plenerze, część 2
Zapraszamy na drugą część cyklu artykułów Szymona Kobusińskiego poświęconych światłu w fotografii. Nadal pozostajemy w plenerze - tym razem fotograf skupia się jednak na świetle błyskowym. Zapraszamy do lektury.
11 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Światłem malowane - modelowanie światła w plenerze, część 1
Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego cyklu artykułów poświęconych światłu w fotografii. Swoje spostrzeżenia i doświadczenia przekaże fotograf Szymon Kobusiński. Na początek - modelowanie światła w plenerze.
4 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0