Redline Challenge 2023 - konkurs dla amatorów, w którym można wygrać EOS-a R5

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Sierpień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Canon Europe powraca z tegoroczną edycją amatorskiego konkursu fotograficznego „Redline Challenge”. Tematem przewodnim jest minimalizm. Zwycięzca otrzyma profesjonalny aparat Canon EOS R5 z obiektywem RF 24–105 mm f/4 L IS USM.

Informacja prasowa

W tym roku organizatorzy konkursu zapraszają początkujących adeptów fotografii, by pochwalili się swoim wyczuciem minimalizmu - zgodnie z tematem „Przestrzeń na oddech” (Room to Breathe). Pomysł na fotografie brzmi następująco: przyjąć podejście „mniej znaczy więcej”, sięgnąć do pokładów swojej kreatywności - i w uproszczony sposób przedstawić wybrany przez siebie motyw.

Canon EOS R5 do wygrania

Coroczne wyzwanie stanowi dla fotografów-amatorów z całego regionu EMEA okazję do przetestowania swoich umiejętności. Uczestnicy mogą zaprezentować swój talent w dowolnym gatunku. Może to być zarówno kompozycja krajobrazu oparta o wykorzystanie negatywnej przestrzeni, pomysłowa zabawa konturem i kształtem, czy też chwila intymnej samotności.

Wszyscy uczestnicy mają szansę wygrać zestaw Canon EOS R5 z wszechstronnym obiektywem RF 24–105 mm f/4 L IS USM.

Jak aplikować?

Zgłoszenia do konkursu „Redline Challenge” można nadsyłać za pomocą dowolnego urządzenia. Obrazy będą oceniane pod kątem kompozycji, kreatywności, sprawności technicznej oraz zgodności z tematem. Zwycięzca zostanie ogłoszony w październiku.

Aby wziąć udział w konkursie Canon „Redline Challenge” 2023, należy wejść na stronę https://www.canon.pl/get-involved/redline-challenge/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy załączając zdjęcia.

Zgłoszenia można nadsyłać do 16 września 2023 r.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie canon.pl.

(fot. okładkowa: Pie Aerts)

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły