Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Spotkanie z Markiem Arcimowiczem w Muzeum Powstania Warszawskiego

0

Autor: Redakcja Fotopolis

6 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

W najbliższy wtorek (10.03) o godzinie 18.00 w ramach cyklu Decydujący Moment odbędzie się spotkanie z podróżnikiem i fotografem Markiem Arcimowiczem. Rozmowa będzie również pretekstem do prezentacji jego najbardziej popularnych zdjęć oraz tych mniej znanych, które szczególnie zapadły mu w pamięć. 

Marek Arcimowicz w środowisku fotograficznym znany jest jako ten od "zadań specjalnych“. Marek jest człowiekiem wielu talentów - odkrywa miejsca dotąd nietknięte, fotografuje, pisze, a czasem nawet projektuje. Już od ponad 20 lat pracuje z polską edycją magazynu National Geographic. Jego zdjęcia i teksty publikowane były na łamach takich tytułów jak: Newsweek, Gazeta Wyborcza, Wiedza i Życie, Góry czy Fotopolis. Laureat jak również juror konkursów fotograficznych. Jego prace prezentowane były na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i na świecie.

Dotychczas w ramach projektu Decydujący moment - spotkania z mistrzami polskiej fotografii odbyły się spotkania z m. in.: Krzysztofem Millerem, Tomaszem Tomaszewskim, Chrisem Niedenthalem, Maciejem Moskwą, Tomaszem Sikorą czy Tadeuszem Rolke.

Kiedy i gdzie?

Dyskusja wraz z pokazem zdjęć odbędzie się w najbliższy wtorek (10.03) o godzinie 18:00 w Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Grzybowska 79, Warszawa), w Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Spotkanie jest nieodpłatne, ale aby wziąć w nim udział należy uprzedzić o swoim przybyciu organizatorów mailowo, pisząc na adres spotkanie@1944.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
34
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
3
0
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Wystaw się w CSW to jedna z niewielu inicjatyw, która daje możliwość prezentacji prac niezależnym i początkującym twórcom. Nabór do tegorocznej edycji potrwa do 22...
17
0
Powiązane artykuły