Muzeum Powstania Warszawskiego

Wszystkie artykuły z tagiem: "Muzeum Powstania Warszawskiego" w serwisie fotopolis.pl:
Marek Lapis gościem cyklu „Decydujący moment“ poświęconego mistrzom polskiej fotografii
Już jutro (7 maja) bohaterem kolejnego spotkania z cyklu „Decydujący moment“ będzie Marek Lapis, który opowie między innymi o fotografii społecznej, dokumencie i reportażu.
6 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Czarek Sokołowski gościem cyklu „Decydujący moment“ poświęconego mistrzom polskiej fotografii
Już dziś o 18:00 Czarek Sokołowski, fotoreporter amerykańskiej agencji Associated Press, będzie gościem drugiego spotkania nowego cyklu „Decydujący moment“ organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego.
16 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Decydujący moment“ to nowy cykl Muzeum Powstania Warszawskiego poświęcony mistrzom polskiej fotografii
Tomasz Sikora będzie gościem premierowej odsłony cyklu „Decydujący moment - spotkania z mistrzami polskiej fotografii”. Już jutro (27 marca) w Muzeum Powstania Warszawskiego opowie o „zabawie fotografią“, a także o najnowszej książce „Kapitalnie” poświęconej jego twórczości. Start o godzinie 18:00.
26 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Grzegorz Banaszak gościem dzisiejszego spotkania z cyklu „Na pierwszej linii“
Już dziś gościem „Na pierwszej linii“ będzie weteran, uczestnik misji wojskowych w Kosowie, Iraku i Afganistanie, członek ZPAF oraz fotoreporter, Grzegorz Banaszak. Po odejściu z wojska rozpoczął współpracę z Agencja Fotograficzną Reporter, Crowd Spark i Getty Images.
21 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Darmowe warsztaty fotograficzne w Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejny cykl startuje już w niedzielę
„Portrety  miasta, czyli fotografuj, nie pstrykaj”, to cykl warsztatowy poświęcony Warszawie i jej mieszkańcom. Najbliższe zajęcia już w niedzielę, 20 stycznia.
14 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś spotkanie z Kubą Kamińskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się spotkanie z fotografem Kubą Kamińskim. Zdobywca między innymi Grand Prix konkursu National Geographic zaprezentuje swoje fotografie poświęcone aneksji Krymu, sytuacji tamtejszych Tatarów oraz wojnie na wschodzie Ukrainy. Start o 18:00.
10 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Na pierwszej linii“
Jakie są kulisy przygotowania do misji oraz w jaki sposób poradzić sobie z zespołem stresu bojowego opowie były żołnierz sił specjalnych, który prosił o nieujawnianie jego personaliów. Spotkanie już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego.
19 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotografia uliczna w okresie okupacji? Darmowe warsztaty fotograficzne w Muzeum Powstania Warszawskiego
„Portrety  miasta, czyli fotografuj, nie pstrykaj”, to nowy cykl warsztatowy poświęcony Warszawie i jej mieszkańcom. Najbliższe zajęcia już w niedzielę, 18 listopada.
16 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Śladami powstańczej Warszawy, czyli fotografuj nie pstrykaj“ - ostatnie dni zgłoszeń na bezpłatne warsztaty
Interesujesz się historią Warszawy i fotografią? Jeśli tak to najnowszy cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych połączonych z zajęciami poświęconymi powstańczym fotografom jest właśnie dla Ciebie. Jednak liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty odbędą się już w najbliższą niedzielę.
24 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Markiem Sygaczem już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego
Już dziś kolejna odsłona cyklu spotkań z polskimi reporterami wojennymi “Na pierwszej linii”. Tym razem gościem Marek Sygacz - dziennikarz i reporter telewizyjny, który właśnie powrócił z Syrii.
22 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0