Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Talent Roku 2018 - rusza kolejna edycja konkursu fotografii dokumentalnej i reportażowej. Nagrodą wystawa w Pix.House

0

Autor: Maciej Luśtyk

19 Wrzesień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Poznański Pix.House zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konkursu, nakierowanego na projekty długoterminowe, opowiadające o człowieku. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 października.

“Interesują nas ciekawe opowieści o człowieku. Czekamy na tematy ważne globalnie – jak procesy społeczne, ale i lokalnie – jak intymne opowieści o Waszych bohaterach. Poruszamy się głównie w nurcie fotografii dokumentalnej i reporterskiej.” - mówią o konkursie organizatorzy.

W tym roku prace konkursowej będą rywalizować w dwóch kategoriach: Człowiek (długoterminowe projekty dokumentalne) i Poznaj Poznań (kategoria specjalnie, fotografie dokumentujące życie kulturalno-społeczne stolicy Wielkopolski). W przypadku kategorii głównej należy nadesłać od 5 do 10 zdjęć, wraz z formularzem zawierającym opis projektu. W kategorii specjalnej oceniane będą fotografie pojedyncze (jedno zgłoszenie może zawierać maksymalnie 3 zdjęcia).

Wystawa w Pix.House i książki o wartości 1000 zł

Na autora najlepszego projektu czeka możliwość zorganizowania indywidualnej wystawy w galerii Pix.House w 2019 roku. Galeria pokryje koszty wydruku fotografii, montażu i promocji wystawy. Oprócz tego na nagrodzonych autorów czeka zestaw fotograficznych publikacji książkowych o wartości 1000 zł oraz książki wydawnictwa Pix.House.

Zgłoszenia do końca października

Zdjęcia można nadsyłać do 31 października 2018 roku. Wybrane przez jury projekty i fotografie zostaną zaprezentowane podczas  specjalnego pokazu slajdów w galerii, gdzie autorzy będą mieli okazję opowiedzieć o swoich projektach. Wyniki zostaną ogłoszone 15 grudnia 2018 roku.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem pix.house.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
2
0
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
Dyba i Adam Lach, Silvia Pogoda, Bartek Wieczorek, Marta Zgierska i Mateusz Sarełło - zdjęcia tych fotografów będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy
3
0
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)