Pop/On Reloaded | Olympus Night - 10-lecie działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza

0

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Wrzesień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Olympus zaprasza do Soho Factory na wyjątkowe wydarzenie z okazji 10-lecia działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza. Oprócz najnowszego projektu fotografa będziecie mieli okazję zapoznać się i przetestować sprzęt producenta. Wzorem pokazów mody wydarzenie ma charakter jednorazowy.

Pop/On Reloaded to soczysta mieszanka aktu, mody oraz popartu, okraszona solidną dawką kobiecości, subtelnej erotyki i, przede wszystkim organicznej mocy wyrazu w opakowaniu z szalonych kontrastujących ze sobą kolorów. Projekt powstał z udziałem jedynej w swoim rodzaju supermodelki Caprice Castillo. Za charakteryzację odpowiada uzdolniona Noemi Groblewska.

W 2018 roku Arcadius Mauritz obchodzi 10-lecie swojej działalności artystycznej, zatem nie jest zaskoczeniem, że Pop/On Reloaded będzie wydarzeniem o stosownej skali, zorganizowanym z odpowiednim rozmachem. Wernisaż odbędzie się w industrialnej przestrzeni SOHO Factory, dzięki czemu wydarzenie będzie mogło ugościć jak największą ilość wielbicieli sztuki oraz twórczości fotografa.

 

Założeniem tego wydarzenia jest prezentacja sztuki fotografii Arcadiusa na kanwie cross-mediowych środków wyrazu: zarówno w tradycyjnej formie druku wielkoformatowego jak i za pomocą nowoczesnych narzędzi projekcji cyfrowej. Gościnnie podczas wernisażu wystąpi zespół XxanaXX.

Przy wejściu do budynku, na czas wydarzenia będzie można wypożyczyć sprzęt fotograficzny marki OLYMPUS do samodzielnych testów, zrobić sobie zdjęcie w specjalnie zaaranżowanym studio jak również napić się orzeźwiającego prosecco i pysznej kawy.

fot. Arcadius Mauritz

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się 3 października 2018 roku, o godzinie 19:30 w Soho Factory (Hala 19) przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest otwarty, jednak z racji prezentowanych treści uczestniczyć będą w nim mogły jedynie osoby pełnoletnie.

Sylwetka autora

Arcadius Mauritz - portrecista, fotograf mody. Przede wszystkim artysta, ale i utalentowany rzemieślnik. Twórca, wykładowca, filmowiec. W wolnych chwilach - muzyk. Na co dzień mieszka i działa w Warszawie. W swoich autorskich edytorialach modowych stawia na rozmach, awangardę, umiejętne łączenie różnych środków stylistycznych przy jednoczesnym zachowaniu unikalnej prostoty formy. Arcadius ma na swoim koncie liczne sesje portretowe, modowe, artystyczne oraz publikacje z udziałem gwiazd polskiego showbiznesu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem partner.olympus.pl oraz na stronie facebookowej wydarzenia.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
0
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
2
0
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
12
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)