Pop/On Reloaded | Olympus Night - 10-lecie działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza

0
Redakcja Fotopolis
20 Wrzesień 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Olympus zaprasza do Soho Factory na wyjątkowe wydarzenie z okazji 10-lecia działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza. Oprócz najnowszego projektu fotografa będziecie mieli okazję zapoznać się i przetestować sprzęt producenta. Wzorem pokazów mody wydarzenie ma charakter jednorazowy.

Pop/On Reloaded to soczysta mieszanka aktu, mody oraz popartu, okraszona solidną dawką kobiecości, subtelnej erotyki i, przede wszystkim organicznej mocy wyrazu w opakowaniu z szalonych kontrastujących ze sobą kolorów. Projekt powstał z udziałem jedynej w swoim rodzaju supermodelki Caprice Castillo. Za charakteryzację odpowiada uzdolniona Noemi Groblewska.

W 2018 roku Arcadius Mauritz obchodzi 10-lecie swojej działalności artystycznej, zatem nie jest zaskoczeniem, że Pop/On Reloaded będzie wydarzeniem o stosownej skali, zorganizowanym z odpowiednim rozmachem. Wernisaż odbędzie się w industrialnej przestrzeni SOHO Factory, dzięki czemu wydarzenie będzie mogło ugościć jak największą ilość wielbicieli sztuki oraz twórczości fotografa.

 

Założeniem tego wydarzenia jest prezentacja sztuki fotografii Arcadiusa na kanwie cross-mediowych środków wyrazu: zarówno w tradycyjnej formie druku wielkoformatowego jak i za pomocą nowoczesnych narzędzi projekcji cyfrowej. Gościnnie podczas wernisażu wystąpi zespół XxanaXX.

Przy wejściu do budynku, na czas wydarzenia będzie można wypożyczyć sprzęt fotograficzny marki OLYMPUS do samodzielnych testów, zrobić sobie zdjęcie w specjalnie zaaranżowanym studio jak również napić się orzeźwiającego prosecco i pysznej kawy.

fot. Arcadius Mauritz

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się 3 października 2018 roku, o godzinie 19:30 w Soho Factory (Hala 19) przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest otwarty, jednak z racji prezentowanych treści uczestniczyć będą w nim mogły jedynie osoby pełnoletnie.

Sylwetka autora

Arcadius Mauritz - portrecista, fotograf mody. Przede wszystkim artysta, ale i utalentowany rzemieślnik. Twórca, wykładowca, filmowiec. W wolnych chwilach - muzyk. Na co dzień mieszka i działa w Warszawie. W swoich autorskich edytorialach modowych stawia na rozmach, awangardę, umiejętne łączenie różnych środków stylistycznych przy jednoczesnym zachowaniu unikalnej prostoty formy. Arcadius ma na swoim koncie liczne sesje portretowe, modowe, artystyczne oraz publikacje z udziałem gwiazd polskiego showbiznesu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem partner.olympus.pl oraz na stronie facebookowej wydarzenia.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Alexandr Glyadyelov - fotograf trudnych spraw…
Alexandr Glyadyelov - fotograf trudnych spraw…
Już w najbliższy poniedziałek (22 lipca) w Starej Galerii ZPAF wernisaż projektu „LOS” Alexandra Glyadyelova, cenionego reportażysty i dokumentalisty. „ U autora tej...
0
0
Jeszcze tylko dziś aparat Fujifilm X-T30 kupisz 1200 zł taniej
Jeszcze tylko dziś aparat Fujifilm X-T30 kupisz 1200 zł taniej
Zastanawiasz się nad kupnem X-T30? Nie ma na co czekać. Dziś dobiega końca wyjątkowa promocja Fujifilm, dzięki której aparat możesz kupić z rabatem wynoszącym aż 1200...
0
0
Białoruska fotografia wernakularna w FAF
Białoruska fotografia wernakularna w FAF
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na gościnną wystawę “Wieczór panieński” kolektywu VEHA, badającą tradycje i pamięć zbiorową białoruskiego...
0
0